Laser Village

4.9
(39)

Laser Village adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Les Docks Village En Face Parking Espercieux, 10 Pl. de la Joliette, Marseille – France

Telefon : 04 91 91 70 81

Laser Village Yol Tarifi

Laser Village France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Les Docks Village En Face Parking Espercieux, 10 Pl. de la Joliette, Marseille – France olan Laser Village, işletmesine 04 91 91 70 81 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Laser Village ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Laser Village yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Laser Village hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Laser Village ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Laser Village ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Laser Village için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Laser Village bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Laser Village sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Laser Village Yorumları

 1. Kalıcı epilasyon için lazer köyünü seçtiğim için çok mutluyum!
  2 seansta sonuçlar şimdiden çarpıcı.
  Kızlar profesyonel! Vicdanlıdırlar ve size her şeyi açıklarlar.
  Yazdan önce tereddüt etmeyin!!

 2. Tamamen memnunum ve bu merkezi tavsiye ediyorum.
  çok güzel ev
  Doktor (kadın) çok nazik, size tavsiyede bulunabilir
  Karar verdiğiniz bakımı açıklıyor
  Güven ve nezaket.
  hoş bir şekilde baştan çıkarılacaksın
  kesinlikle döneceğim

 3. Laser Village Center, temiz ve çok modern. Doktor hoş ve müsait. Lazer epilasyonun sonuçları benim için etkileyici ve 1. seanstan itibaren. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 4. Çok güzel geniş nikel yer. Kalıcı epilasyon sonuçlarından son derece memnun, 2. seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar. Hoş, özenli ve çok profesyonel personel. Mükemmel

 5. %10.000 tavsiye ederim
  Lazer köy merkezi çok temiz, güzel ve keyifli. Estetik doktoru ve hemşire hem çok hoş, hem vicdanlı hem de büyük bir sabır ve empati göstermişler. Uzlaşmacı ve çok müsaitler!! (özellikle pazar günleri açık)
  Profesyonelliği her seviyede hissediyoruz (tedavi sırasında hijyen ++ ve ayrıca genel olarak kuruluşta, güvenlik, sempati, karşılama vb.). Teklifler için birkaç dermatolog gördüm ve kendime güvendiğim tek merkez burası (özellikle neyin mümkün olup olmadığı konusunda çok objektif).
  Epilasyon ile ilgili olarak, lazerin etkinliği konusunda çok isteksizdim. Küçüklüğümden beri saçlarımdan muzdaribim ve acıya karşı çok hassas olduğum için ömrüm tıraş olmakla geçti. İlk seanstan itibaren doğru karar verdiğimi anladım, artık saç yok! Bu sadece MA.GIC. Kelimenin tam anlamıyla hayatımı değiştiriyor.

  Kısacası, alın, daha fazla tereddüt etmeyin, kesinlikle buna değer bir yatırımdır.

Bir cevap yazın