Laserästhetik Berlin

3.1
(9)

Laserästhetik Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Auguststraße 1, Berlin – Germany

Telefon : 030 89009109

Laserästhetik Berlin Yol Tarifi

Laserästhetik Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Auguststraße 1, Berlin – Germany olan Laserästhetik Berlin, işletmesine 030 89009109 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Laserästhetik Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Laserästhetik Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Laserästhetik Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Laserästhetik Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Laserästhetik Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Laserästhetik Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Laserästhetik Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Laserästhetik Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Laserästhetik Berlin Yorumları

 1. Sekreter çok iyi ve arkadaş canlısı olsa bile burayı gerçekten duyamıyorum, doktor Asma Taş bana çok amatörce ve kaba davrandı.
  Lazer epilasyonuna farklı bir yerde başladım ve doktorumun cihazda kullandığı ve farklı ayarlara bile uymadı.
  2 dakikalık lazer için 130 Euro ödesem bile lazeri tüm bölgede kullanmadı! 🙁
  Şimdiye kadar elde ettiğim sonuçlar hakkında bana hiçbir şey sormadı bile.
  Sadece umursamadı! Bunu kendi doktorumla karşılaştırabilirim ve LaserAesthetics Berlin gerçekten ucuz ve profesyonel olmayan bir yer gibi görünüyordu, çok daha pahalı !!!

 2. Kız arkadaşımı oraya gönderdim. Maalesef personel tarafından tahrik edildi ve rahatsız oldu. Maalesef kadınlar için tavsiye edilmiyor. Giderseniz, lütfen kocanızı veya arkadaşlarınızı da yanınıza alın.

 3. Uzmanın güzel ve harika muamelesi için teşekkür ederim Bana her şeyi detaylı olarak anlattı ve her şeyi bana netleştirdi.
  Bekleme süresi çok kısaydı ve oraya hemen geldim. Kız kardeş de çok yardımcı oldu. Park etmek zordur, ancak uygulama çok merkezidir. Her zaman mutlu ve seni tavsiye edecek! teşekkür ederim

 4. *********** ACHTUNG AN ALLE FRAUEN ************

  Ich hatte gestern ( 23.11.2021 ) zum dritten Mal einen Termin zur Tattoo Entfernung bei Dr. Peter Schulze.
  Mein Tattoo welches entfernt wird befindet sich am hinteren rechten Oberschenkel. Ich lag dementsprechend ohne Hose auf der liege, mein Po lag frei.
  Bevor er mit der Laserbehandlung anfing, fragte Dr. Peter Schulze mich ob er mir auch meinen Intimbereich Lasern soll. Nachdem ich diese Frage verneinte, fragte er mich „ wieso „. Ich antworte das ich dies nicht gebucht habe und nur mein Tattoo entfernen lassen möchte. (Ich fand diese Frage schon sehr unangebracht )
  Er fuhr mit seiner Arbeit fort.
  Nachdem er mein Bein behandelte, griff er zu meiner linken Po Backe. Er packte zu und sagte dabei „ schöner „.
  Ich war schockiert und wie gelähmt.
  Anschließend fragte er mich ob ich einen Freund hätte, ich antworte „ nein „. Anschließend fragte er mich ob ich trotzdem meinen Spaß hätte – er könne… oder darf ( den genauen Wortlaut habe ich vergessen ) ja mit mir keinen Spaß haben.
  Schockiert Verließ ich die Praxis und habe mir online direkt eine andere Praxis gesucht, die mein Tattoo zukünftig entfernen soll. Ich bin ebenfalls zur Polizei gegangen.

Bir yanıt yazın