Laseraway

4.1
(47)

Laseraway adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 810 Francisco St, Los Angeles – California, USA

Telefon : (310) 882-7773

Laseraway Yol Tarifi

LaserAway

Laseraway California, USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 810 Francisco St, Los Angeles – California, USA olan Laseraway, işletmesine (310) 882-7773 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Laseraway ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Laseraway yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Laseraway hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Laseraway ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Laseraway ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Laseraway için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Laseraway bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Laseraway sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 47

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Laseraway Yorumları

 1. Temsilci ile telefondayken onay formlarını okuyun ve sizi tüm kutuları işaretlemeye ikna etmelerine izin vermeyin.

  Durumum: Temsilci keloidlere yatkın olmanın bir sorun olduğunu söylemedi ama onam formlarını okurken Keloidler hakkında bir uyarı olduğunu gördüm ve sordum.

  Sonuçta benim çözümüm, keloidlere eğilimli olduğumu bilmek ve lazerin keloidlere neden olup olmayacağından emin olmamaktı, cildimin zarar görmesini istemediğim için bir doktor tarafından temizlenmeyi beklemekti.

  Temsilci biraz sinirlendi ama beni rahatsız eden şey, önce bir doktor tarafından temizlenmem konusunda hiçbir endişesi veya umurunda olmamasıydı. Cevabı şuydu, “prosedürleri sadece hastanın söylediklerine göre yapıyorlar ve keloidlere yatkınsam beni göremiyorlar”, bu da sadece imzalayıp onay vermem için baskı altındaymışım gibi hissettim, “veya başka.”

  Benim açımdan, herhangi bir sorumluluk olasılığını ortadan kaldırmak istiyorlarsa, bir hastanın bir doktor tarafından aklanması bir gereklilik ve ideal olmaz mı?

  Ben de botoksla ilgili bir soru sordum ve 2 fotoğraf isteyip de yüz yüze değerlendirme yokken, randevu almadan önce ödemem için hemen fatura gönderdi ama bu sefer onam formlarından bahsetmedi. Dürüst olmak gerekirse birçok endişe uyandıran ve şirket ve prosedürler hakkında daha fazla araştırma yapmam gerektiğini fark etmemi sağlayan onay formlarını okumadan önce birincil amaç paramı güvenceye almak gibi görünüyordu. eksiksiz olmamak, süreçlerinden şüphe duymama neden oldu.

 2. Bu yere bir yıldır geliyorum ve her zaman harika bir deneyim yaşadım! Personel her zaman cana yakın, misafirperver ve beni 10 dakika veya daha kısa sürede içeri ve dışarı çıkarıyor! Bekleme odasında asla uzun süre beklemek zorunda değilim ve her zaman özel fırsatlardan bahsediliyor! Taşındım ve Sherman Oaks konumuna geçtim ve bu konumdaki harika hizmeti kaçırıyorum!

 3. Marco, Daryn ve Jessica çok acayipler! TAKIM ÇIKIŞI!! Angie benim kızım, o en iyi hemşire ve çok sabırlı ve ilgili. Neye ihtiyacım olduğunu açıklıyor ve zaman kaybetmeden rahat olmamı sağlamak için yukarıda ve öteye gidiyor. Bu konum, ihtiyacınız olanı elde etmek için harikadır. Sizi seviyorum çocuklar, teşekkürler!!

Comments are closed.