Laserel Paris République

5
(15)

Laserel Paris République Centre D’épilation Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 10 Bd de Magenta, Paris – France

Telefon : 06 47 05 06 91

Laserel Paris République Centre D’épilation Laser Yol Tarifi

Laserel Paris République - Centre d’épilation laser

Laserel Paris République Centre D’épilation Laser France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 10 Bd de Magenta, Paris – France olan Laserel Paris République Centre D’épilation Laser, işletmesine 06 47 05 06 91 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Laserel Paris République Centre D’épilation Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Laserel Paris République Centre D’épilation Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Laserel Paris République Centre D’épilation Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Laserel Paris République Centre D’épilation Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Laserel Paris République Centre D’épilation Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Laserel Paris République Centre D’épilation Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Laserel Paris République Centre D’épilation Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Laserel Paris République Centre D’épilation Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Laserel Paris République Yorumları

 1. Bu lasert epilasyon merkezi kusursuz ve iyi bir konuma sahiptir. Karşılama sıcak, misafirperver ve profesyoneldir. Personel soruları yanıtlamak ve her şeyi açıklamak için zaman ayırır. Bu lazer epilasyon merkezi modern ekipmanlara sahip ve bakım kalitesi beklentilerimi tamamen karşıladı. Memnun kaldım ve tavsiye ediyorum;

 2. Lazer tedavisine başlamadan önce uzun süre tereddüt ettim. Ama Laserel République merkezinden gerçekten memnunum. Tedavinin gidişatı ile ilgili bilgilerin kalitesi, ilk randevumda merkez personelinin büyük nezaketi ve ilgisi ve ilk seansımda (ağrı korkusu) gerçekten rahatladım (ağrı korkusu) ve bu ağrısız geçti. Bir sonraki seansımı sabırsızlıkla bekliyorum çünkü sonuçlar orada.
  Sıcak karşılamanız ve samimiyetiniz için teşekkür ederiz.

 3. İlk lazer epilasyon seansımı bu merkezde yaptırdım, kesinlikle tavsiye ederim.
  Tesis, diğer tıbbi ofislerden farklı olarak güzel bir dekorasyona sahiptir.
  Ayrıca, personelin çok cana yakın olduğunu ve beni nasıl rahatlatacağını bildiğini gördüm.
  Tekrar teşekkürler Melodi!

 4. Enstitünün rahat dekorasyonunu gerçekten takdir ettim.
  Lazer epilasyon konusunda biraz endişeliydim ama öyleydi!
  Personelin nezaketi ve verimliliği için teşekkür ederiz;)

Comments are closed.