Laserkliniken I Uppsala Ab

4.5
(22)

Laserkliniken I Uppsala Ab adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Västra Ågatan 16, Uppsala – Sweden

Telefon : 018-10 23 50

Laserkliniken I Uppsala Ab Yol Tarifi

Laserkliniken i Uppsala AB

Laserkliniken I Uppsala Ab Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Västra Ågatan 16, Uppsala – Sweden olan Laserkliniken I Uppsala Ab, işletmesine 018-10 23 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Laserkliniken I Uppsala Ab ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Laserkliniken I Uppsala Ab yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Laserkliniken I Uppsala Ab hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Laserkliniken I Uppsala Ab ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Laserkliniken I Uppsala Ab ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Laserkliniken I Uppsala Ab için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Laserkliniken I Uppsala Ab bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Laserkliniken I Uppsala Ab sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Laserkliniken I Uppsala Ab Yorumları

  1. Personelden en iyi tedavi! İnanılmaz derecede kibar ve süper profesyoneller. Burası şiddetle tavsiye edilir ve kötü sonuçlar aldığınız ucuz yerlere kıyasla talep ettikleri fiyatları hak ederler. Hatta maalesef kötü sonuç aldığınız pahalı yerler..

    Kesinlikle en iyi klinik!!

  2. Sahip olduğum en iyi deneyim, personel çok iyi, iyi eğitimli ve bakmakta. Bir kişi olarak çok utangaç ama personel bana inanılmaz rahat hissettirdi ve ben çok mutluyum!

  3. İnanılmaz derecede ırkçı ve hoş olmayan muamele. Profesyonel olmayan kelime ve personel seçimi. Asla kimseye tavsiye etmem. Sanırım ırkçı muameleyi deneyimlediğinizde kimse geri dönmek istemez. Müşterilerinize nasıl davranmanız gerektiğini bilmelisiniz!!

Comments are closed.