Lash And Face Clinic

4.3
(109)

Lash And Face Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bergweg 322B, Rotterdam – Netherlands

Telefon : 010 785 7997

Lash And Face Clinic Yol Tarifi

Lash and Face Clinic

Lash And Face Clinic Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bergweg 322B, Rotterdam – Netherlands olan Lash And Face Clinic, işletmesine 010 785 7997 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lash And Face Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lash And Face Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lash And Face Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lash And Face Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lash And Face Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lash And Face Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lash And Face Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lash And Face Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 109

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lash And Face Clinic Yorumları

 1. Bugün Bayan Zarina tarafından Hydrafacial tedavisini yaptırdım ve tüm deneyimden çok memnunum. Nazikçe karşılandım, Zarina her eylemde açıklamalar ve bilgiler verdi. Yüzüm derinlemesine temizlendi ve nemlendi ve tüm sorularım cevaplandı. Sıcak ve profesyonel!

 2. Bunu yazmaktan çekindim. Özellikle de çoğu incelememin tümü olmasa da çoğunlukla olumlu olduğu için.

  Kirpiklerimi kaldırdım ve yüz bakımı yaptırdım (Derma clear). Kirpikler iyi kıvrılmış ve bundan memnunum. Söyleyecek ya da şikayet edecek bir şey yok!

  Ama yüz bakımı -en azını söylemek gerekirse- tatmin edici değildi, ne yazık ki!
  Ayrıca kısmen beklentilerime ve nelere alıştığıma da bağlı olacak sanırım.
  Benim için yüz bakımı, şımartılacak bir an demektir. Üst dudağınızdaki istenmeyen tüyleriniz alınacak, kaşlarınıza rötuş yapılacak ve maske sonrasında yüzünüze masaj yapılmaya devam edilecektir. Lüks bir dokunuş! ve bugün bu tedaviyle bunu kaçırdım. Masaj istediğimde bile yüzüme yaklaşık 20 saniye masaj yapıldı.
  Cildim kuru ve dokunuşa sıkıydı ve ayrıca oldukça donuk görünüyordu. Tedaviden sonra cildim iyi görünüyordu ve iyi nemlendi. Bu kesinlikle bir artı!

  Ek: Lash and Face kliniğini seçtim çünkü web siteleri tüm tedavilerin bir cilt analizi içerdiğini belirtiyor (observ 520 ile). Bunu da başta belirtmiştim. Böyle bir analiz istiyorum. Çıplak gözle ve tenin dokunuşuyla daha fazlasını görebildikleri söylendi. Güzel, ama seçimim web sitelerindeki bilgilere dayanıyordu ve tüm tedavilerin analizi içerdiğini söylüyor (ki ben alamadım!).

  Kısacası. Cilt problemleriniz ve/veya kirpikleriniz konusunda size çok yardımcı olacak, ancak şımartıcı paketler ve kesinlikle epilasyon beklemeyin. Belki de bu yüzden onlara “klinik” deniyor?
  Ve dayalı cilt analizi observ 520, web sitelerinde siyah beyaz olmasına rağmen alıp almayacağınız şüpheli!

 3. Şimdiye kadarki en iyi klinik! 2022 yılı başından beri Lash & Face kliniğinde tedavi görmekteyim. Her tedavi konusunda uzman terapistler tarafından iyi bilgilendirildim. Çok memnunum ve tedavimden sonra gerçek sonuçları görüyorum. Bu yüzden geri dönüyorum ve kesinlikle gitmeyeceğim! Cildimi iyileştirdiğin için teşekkür ederim :).

 4. Profesyonel ve çok yetenekli bir cilt bakım kliniği ve ayrıca çok müşteri dostu. Bir süredir buraya geliyorum ve oldukça eleştirelim ama şikayet edecek bir şeyim yok ve cilt sorunu olan herkese tavsiye ederim. Kendinizi şımartmak ve cildinize bir destek vermek isteseniz bile. Cildim çok gelişti ve bundan çok memnunum. Kısacası, kesinlikle buraya gitmeye değer!

Comments are closed.