Lavenvelle Spa

4.4
(39)

Lavenvelle Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 115 W 29th St Suite 608, New York – USA

Telefon : (212) 929-1119

Lavenvelle Spa Yol Tarifi

Lavenvelle Spa

Lavenvelle Spa USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 115 W 29th St Suite 608, New York – USA olan Lavenvelle Spa, işletmesine (212) 929-1119 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lavenvelle Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lavenvelle Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lavenvelle Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lavenvelle Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lavenvelle Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lavenvelle Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lavenvelle Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lavenvelle Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lavenvelle Spa Yorumları

  1. Tüm yüz için “Geniş bir alanda altı seans lazer epilasyon seansı” satın aldım ve her ay 1 seansa gittim. Lazer için en uygun saç tipine sahibim (koyu kahverengi, kaba, açık ten) bu yüzden altı seansı tamamladıktan sonra uzun vadeli sonuçlar bekliyordum. Seanslar arasında verilen her talimatı takip etsem ve düzenli aralıklarla uygulamaya devam etsem de, altı seans sonunda yüzümdeki saçlarda bir iyileşme görmedim. Her ay tam olarak büyümeye devam etti ve bu yüzden kalıcı sonuçlar elde etmek için 3 ekstra seans satın aldım. Toplam 9 seansı tamamladığımda, sonunda ödediğim geçici epilasyondan dolayı hayal kırıklığına uğradım. 6 aydan daha kısa bir süre sonra saçlar tamamen uzadı ve kalınlıkta veya genel büyümede azalma olmadığını görüyorum. Tesis temiz ve açıktı ve teknisyeni çok güzeldi.

  2. Harika hizmet, burada köstebek kaldırma işleminden kaçınırdım. Köstebeği çıkardığı bölgeyi gerçekten temizlemedi. Herhangi bir merhem gibi bir şey sürmemesi söylendi … köstebek kaldırma işe yaramadı, hala köstebek vardı ve şimdi daha da kötü görünen yara izi vardı. Dikkat edin, herhangi bir uyuşturma kremi bile kullanmadı.

Comments are closed.