Lazerium Sağlık Ve Estetik Merkezi

3.9
(7)

Lazerium Sağlık Ve Estetik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Semih Sancar Caddesi Ilgaz Sokak Sky Sea Tower Kat : 3 D : 13 Girne – 8JC+GW Kyrenia

Telefon : 0533 836 62 62

Lazerium Sağlık Ve Estetik Merkezi Yol Tarifi

Lazerium Sağlık Ve Estetik Merkezi

Lazerium Sağlık Ve Estetik Merkezi 8JC+GW Kyrenia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Semih Sancar Caddesi Ilgaz Sokak Sky Sea Tower Kat : 3 D : 13 Girne – 8JC+GW Kyrenia olan Lazerium Sağlık Ve Estetik Merkezi, işletmesine 0533 836 62 62 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lazerium Sağlık Ve Estetik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lazerium Sağlık Ve Estetik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lazerium Sağlık Ve Estetik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lazerium Sağlık Ve Estetik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lazerium Sağlık Ve Estetik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lazerium Sağlık Ve Estetik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lazerium Sağlık Ve Estetik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lazerium Sağlık Ve Estetik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lazerium Sağlık Ve Estetik Merkezi Yorumları

  1. Daha “dogal” Calistigi icin bu klinigi sectim, ama dogal degil yetersiz calisiliyor. Doktor hanım iyi bir insan ve lazer servisleri başarılı, onun dışında botoks, dolgu gibi sonucu uzun süreli şeyleri burda tavsiye etmiyorum. estetik cerrah en iyi seçim, bunu her yapmadığımda pişman oluyorum.

    Botoks: 1. ayda botoks dusmeye basladi, ayrica botoks metodu başarılı degil, şok olmuş gibi duruyorsunuz.

    Dolgu: kesinlikle burda önermiyorum, yanlış yer dolduruldu ve şimdi o bölge şişmiş ve sarkmış gibi duruyor. Dolgunun hissedilmemesi lazım ama sertleşmiş şekilde hissediyorum:( dünya kadar para verip yıllarca bununla yaşamak zorundayım ve hiç memnun değilim.

Comments are closed.