Leeds Laser Clinic

5
(8)

Leeds Laser Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Stewart House, St.Andrews Court, Leeds – United Kingdom

Telefon : 07577 227948

Leeds Laser Clinic Yol Tarifi

Leeds Laser Clinic

Leeds Laser Clinic United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Stewart House, St.Andrews Court, Leeds – United Kingdom olan Leeds Laser Clinic, işletmesine 07577 227948 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Leeds Laser Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Leeds Laser Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Leeds Laser Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Leeds Laser Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Leeds Laser Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Leeds Laser Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Leeds Laser Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Leeds Laser Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Leeds Laser Clinic Yorumları

  1. İlk başta gergindim ama Anisah bunu benim için harika bir deneyim haline getirdi! 1-2 seans arasında da bir fark görebiliyorum, bu nedenle devam edip 6 seansı tamamlayacağım için çok heyecanlıyım 🙂 kesinlikle 5/5 öneririm

  2. Karantinadan önce lazer epilasyon için Leeds lazer kliniğine gittim. Uygulayıcı profesyonel ama arkadaş canlısıydı ve beni rahat hissettirdi! Lazer epilasyon, özellikle üzerinizde kıyafet yokken savunmasız olduğunuzda çok ürkütücü olabilir ama ben burada çok rahat hissettim. Mahremiyetim ve onurum korundu ve tedavi çok kapsamlıydı ve ne bekleyeceğimi bilmem için önceden her şey hakkında konuşuldu. Fiyatlar da aldığınız şey için inanılmaz ve karantina sırasında şimdiye kadar tıraş olmak zorunda kalmadığım için kesinlikle inanılmaz sonuçlar aldım! Sonuçların zaman aldığını biliyorum ve Anisah (uygulayıcı / mal sahibi) çok gerçekçi ve kaç tedavinin gerekli olduğu ve hangi sonuçları bekleyebileceğiniz konusunda dürüst olacak. Leeds lazer kliniğine gelmeden önce lazer epilasyon için başka bir yere gittim ve önceki deneyimim olumluydu ancak sonuçlardan memnun değildim, klinik değiştirdikten sonra ilk başta şüphelerim vardı ama beklentilerimin ötesine geçti! Çok mutluyum ve verdiğim en iyi karar buydu! Bu kız tam olarak ne yaptığını ve ne hakkında konuştuğunu biliyor! Çok teşekkür ederim, bir yunus gibi pürüzsüz olmak için sabırsızlanıyorum!! Parlıyor beklemede! X

  3. Geçmişte başka lazer epilasyon kliniklerine gittim ama hiçbiri Leeds Laser Clinic ile karşılaştırılamaz. Çok profesyonel ve her ziyaretimde rahat olmamı sağlıyor.

Comments are closed.