Leydi Pera Güzellik Merkezi

5
(21)

Leydi Pera Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sarıgazi mah, Namık Kemal Caddesi, Cengiz Sk. no 2/2, Sancaktepe – İstanbul

Telefon : 0553 097 55 58

Leydi Pera Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Leydi Pera Güzellik merkezi

Leydi Pera Güzellik Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sarıgazi mah, Namık Kemal Caddesi, Cengiz Sk. no 2/2, Sancaktepe – İstanbul olan Leydi Pera Güzellik Merkezi, işletmesine 0553 097 55 58 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Leydi Pera Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Leydi Pera Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Leydi Pera Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Leydi Pera Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Leydi Pera Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Leydi Pera Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Leydi Pera Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Leydi Pera Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Leydi Pera Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Lazerde kalıcı çözüm aldığım ve guleryuz sayesinde severek gittiğim Güzelllik merkezi. Teşekkürler Leydi Pera ????

  2. Çok memnum kaldım gerçekten aşırı tavsiye ediyorum hem güler yüzlü ve temiz bir ortam işini hakkıyla yapıyorlar

  3. Batıklarımın hepsi yok oldu verilen hizmetten aşırı memnun kaldım herşey için teşekkür ederim tek adres leydi Pera ❤️

  4. Yaklaşık dört beş aydır lazer epilasyon hizmet alıyurum şimdilik memnunum

Comments are closed.