Lifetime Clinic Uppsala

3.5
(13)

Lifetime Clinic Uppsala adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kungsängsgatan 5B, Uppsala – Sweden

Telefon : 010-333 33 13

Lifetime Clinic Uppsala Yol Tarifi

Lifetime Clinic Uppsala

Lifetime Clinic Uppsala Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kungsängsgatan 5B, Uppsala – Sweden olan Lifetime Clinic Uppsala, işletmesine 010-333 33 13 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lifetime Clinic Uppsala ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lifetime Clinic Uppsala yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lifetime Clinic Uppsala hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lifetime Clinic Uppsala ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lifetime Clinic Uppsala ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lifetime Clinic Uppsala için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lifetime Clinic Uppsala bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lifetime Clinic Uppsala sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lifetime Clinic Uppsala Yorumları

  1. Epilasyon tedavisinden memnun değilim.Yeterince zaman alamadım, seans çok hızlıydı ve orada çalışan kişi huysuz ve iyi değildi ve hiç rahat hissetmiyordu.Ne kadar kötü bir tedavi gördüm ????

  2. Personel orada tatsız ve mesleklerini profesyonelce yapmak! Orada 4 lazer tedavisi yaptırdım ve şimdi başka bir klinikte rezervasyon yapmaya başlamalıyım, çünkü ömür boyu sadece hazır olmak ve ne kadar kötü hissettirse de tedaviyi son derece hızlı yapmak istiyorlar. En son oradayken aşırı derecede acı çekti ama yaptığı tek şey yüksek sesle güldü … O bölgeyi serinletmedi ya da sadece çabuk ve sert yapması dışında temkinli bir şekilde aldı. Nasıl geçtiği ya da kaç tedaviye ihtiyacım olacağı ya da onun gibi bir şey hakkında hiçbir zaman hiçbir bilgim olmadı, ancak ne zaman yapılırsa acward sessizleşiyor ve kliniği sıkıntılı bir şekilde bırakıyorum. Yani, iyi davranılmayacak veya iyi bilgi almayacaksınız …..

    Böylece personelin nasıl olduğu ve tedavilerin ne kadar kötü olduğu hakkında bir kitap yazabilirim.
    çünkü çatal hiç bu kadar kötü bir tedavi görmedim ve bu kadar profesyonelce muamele görmedim … … özür dilerim.

  3. Çok güzel bir tedavi, gerçekten iyi bir dermatolog (Dominika) şiddetle tavsiye ediyor!!
    Sonuçlardan çok memnun

Comments are closed.