Lj Skin Studio

4.8
(84)

Lj Skin Studio adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vijverhofstraat 90, Rotterdam – Netherlands

Telefon : 06 44504354

Lj Skin Studio Yol Tarifi

LJ Skin Studio

Lj Skin Studio Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vijverhofstraat 90, Rotterdam – Netherlands olan Lj Skin Studio, işletmesine 06 44504354 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lj Skin Studio ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lj Skin Studio yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lj Skin Studio hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lj Skin Studio ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lj Skin Studio ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lj Skin Studio için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lj Skin Studio bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lj Skin Studio sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 84

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lj Skin Studio Yorumları

 1. Bu cilt stüdyosu, cildinizi analiz ederek size özel bir yüz bakımı sunar! Tedaviden sonra Luenna, yerinde bir araya getirdiği özel rutin ürünler önerecek. Arkadaş canlısı, profesyonel ve cildinizi sizinle birlikte iyileştirmek için gerçekten yatırım yapıyor. Bilmeniz gereken her şeyi açıklamak için zaman ayırır ve tüm sorularınızı yanıtlar. Size yapmanı söylediği her şey ve satın almanızı önerdiği ürünler gerçekten işe yarıyor!
  Benim için büyük bir artı; melanize cilt konusunda uzmanlaşmıştır. Bu yüzden salondan, cildim için doğru tedaviyi ve ürünleri aldığımı düşünerek ayrıldım. Cildim artık nihayet daha iyi. Teşekkür ederim Luenna❤️

 2. Bu yıl Luenna Jane ile (sivilce) tedavilerine başladım ve onunla bitirdiğim için gerçekten mutluyum. Cildimde zaten bir fark görüyorum ve onun tavsiyesiyle daha iyi ve daha iyi oluyor. En iyi tavsiyelerin yanı sıra profesyonel, arkadaş canlısı ve her şeyi net bir şekilde açıklıyor. Mesleği ve müşterileri için bir tutkusu olduğunu söyleyebilirsiniz. Şiddetle tavsiye edilir!

 3. Profesyonel kadro ile çok güzel bir uygulama. Rahatlayacaksınız ve cildiniz parlayacak. Ben de Stephanie tarafından tedavi ediliyorum ve çok memnunum. Bu uygulamayı herkese tavsiye ederim. ❤️

 4. Stephanie çok yardımcı oldu, çok bilgili ve iyi açıklıyor. Geri gelmeyi çok isterim.
  Bu Salonu kesinlikle tanıdıklarıma tavsiye edeceğim.
  Park etmek de iyidir.

 5. Yüzümdeki kahverengi lekeler için tedavi oldum ve sonunda Cosmelan tedavisini yaptırmam planlandı ama sonuç alamadım lekelerim hafiflemedi. Çok hayal kırıklığına uğradım çünkü onlardan kurtulmak için zaman ve çok para harcadım.

Comments are closed.