Lm Neobeauty

4.7
(12)

Lm Neobeauty adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mühlenbach 26, Köln – Germany

Telefon : 01522 4798814

Lm Neobeauty Yol Tarifi

LM Neobeauty

Lm Neobeauty Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mühlenbach 26, Köln – Germany olan Lm Neobeauty, işletmesine 01522 4798814 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lm Neobeauty ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lm Neobeauty yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lm Neobeauty hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lm Neobeauty ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lm Neobeauty ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lm Neobeauty için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lm Neobeauty bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lm Neobeauty sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lm Neobeauty Yorumları

  1. Çok memnunum Yana güzel, doğal kirpikler yapar

  2. Süper güzel takım, profesyonel ve çok hoş. Kraliçe gibi hissediyorsun

  3. Yapabilseydim 0 yıldız verirdim! Kirpik uzatma yaptırdım, genellikle tedaviden önce gözler “temizlenir”. Bayan bunu bırakmış. 2 hafta sonra neredeyse hiç kirpik kalmaz. Bunu hanımefendiye söyledikten sonra, beni bunun işinden değil, benim bakımımdan dolayı suçluyor. Birçok kez kirpik uzatma yaptırdım ama hiç onunki kadar kısa olmadı. Müşteriler üzerinde kötü işleri zorlamak için mutlak yanak. Kesinlikle tavsiye edilmez, biraz daha fazla para harcarsanız daha uzun süre faydalanabilirsiniz. Burada yazılan bir sonraki inceleme, yıldızları tekrar yukarı itmek için bayan tarafından yazılmıştır.

Comments are closed.