Lois Beauty Center

4
(23)

Lois Beauty Center Diyarbakir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gevran caddesi surkent apt, D:kat:1 no:1, Yenişehir – Diyarbakır

Telefon : 0549 521 21 51

Lois Beauty Center Diyarbakir Yol Tarifi

Lois Beauty Center Diyarbakir Diyarbakır ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gevran caddesi surkent apt, D:kat:1 no:1, Yenişehir – Diyarbakır olan Lois Beauty Center Diyarbakir, işletmesine 0549 521 21 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lois Beauty Center Diyarbakir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lois Beauty Center Diyarbakir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lois Beauty Center Diyarbakir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lois Beauty Center Diyarbakir ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lois Beauty Center Diyarbakir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lois Beauty Center Diyarbakir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lois Beauty Center Diyarbakir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lois Beauty Center Diyarbakir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lois Beauty Center Yorumları

  1. Tam anlamıyla merdivenaltı bir işletme. Aşırı kirli ve işinin ehli kimse yok. Seanslarda kirlilikten inanın mideniz bulanıyor. Başlangıçta size bitirme garantisi veriyorlar, paranın tamamını aldıktan sonra verdikleri bütün sözleri inkar ediyorlar. Kapısından geçmeyin!

  2. Sözleşmeyi yapıp parayı alana kadar her türlü vaatte bulundular. Lazer için kesin bitirme garantisi verdiler. Parayı alınca biz 12 seanstan fazla yapmayız dediler. Bunlar işin etik boyutu, bir de işletmenin kurumsallığına, personeline ve hangi şartlarda hizmet verildiği hakkında bilgilendireyim. Ben sözleşmeyi yaparken benimli iletişime geçen kişi bu işletmenin çalışanıydı, yetkili olarak bu çalışan dıyında kimse benimle görüşmedi. Biz çalışan ile anlaştık, o bana ler türlü vaadi verdi. Bitirene kadar lazere devam edeceğini vs. Hatta sözleşmenin arkasına bunu kendisi yazdı ( Bununla ilgili yasal süreci başlatacağım)12 seans sonunda %50 bile sonuç almadım. 12 seans sonunda daha önce işletmede hiç görmediğim, sokak serserilerine benzeyen bir arkadaş ile işletmenin sahibi ! hanım bana bu vaatleri kendilerinin vermediğini, bu işten hiiiççç haberdar olmadıklarını söylediler. Buradaki personel ” şuan için söylüyorum” emin olun hiç bir bilgisi olmayan, eminim ki lise öğrencisi, gariban bir kızcağız. İşletmenin olduğu yerin iğrençliğini burada anlatamam, gidin görün iğrençliğini bizzat tespit edin. Madem böyle idi neden gittin diyorsanız, Hem uygun fiyat verdiler hem her türlü garantiyi verdiler hem o dönem erkeklere lazer yapan pek az yer vardı hem de benim cahilliğim ve bu konulara erkek olarak çok uzak olmamdı.

  3. Yıllardır ben ve ailemdekiler bütün işlemlerimizi Lois Güzellik Merkezinde yapıyoruz çalışanlarından tuttun yerlerine ilgilerine temizliklerine ve verdikleri sonuçlara kadar bir tane bile sorun yaşamadık. Yaptıkları işi hakkıyla yapan nadir yerlerden biridir ve ayrıca hepsi işinin eğitimini almış ayrı yeten bu işin eğitimini de veren kişilerdir.

  4. Ben daha önce 2 yil bi yere 1.yılda baska bi yere gittim ilgiyi Alakayı ve sonucumu Lois güzellik merkezinde aldım. 4.Senasta nerdeyse %50 sonucu gordum çok teşekkür ederim

  5. kötüleme yapanlar ve ayşe adında paylaşım yapan fake hesap olarak salonu kötülemektedir kendisi mesajında erkek olarak işlem gördüğünü bir bayan adıyla mesaj yazdığını görüyoruz, bu yapılan haksız yorumlar farklı salonlar tarafından yapılmaktadır lois güzellik merkezi 2010 yılından bu yana yapmış olduğu başarılardan ötürü kıskanılmaktadır, meyve veren ağaç taşlanır her zaman daha iyiye inş. Salonu ziyaret ederek anlayacaksınız daha iyi işlem yok.

Bir cevap yazın