Lorena Oberg Skincare Ltd

4.4
(59)

Lorena Oberg Skincare Ltd adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Harley Street Ltd, 1 Harley St, London – United Kingdom

Telefon : 01883 344273

Lorena Oberg Skincare Ltd Yol Tarifi

Lorena Oberg Skincare Ltd

Lorena Oberg Skincare Ltd United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Harley Street Ltd, 1 Harley St, London – United Kingdom olan Lorena Oberg Skincare Ltd, işletmesine 01883 344273 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lorena Oberg Skincare Ltd ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lorena Oberg Skincare Ltd yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lorena Oberg Skincare Ltd hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lorena Oberg Skincare Ltd ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lorena Oberg Skincare Ltd ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lorena Oberg Skincare Ltd için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lorena Oberg Skincare Ltd bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lorena Oberg Skincare Ltd sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 59

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lorena Oberg Skincare Ltd Yorumları

  1. Lorena, kaş dövmesinin silinmesinde harikadır. 12 yaşında korkunç dövmeli kaşlarım vardı ve bir sürü araştırma ve tavsiyeden sonra Lorena ile yer ayırttım. Kendimi çok güvende ve rahat hissettirdi ve onunla en rahatlatıcı seansı yaptım. Lazer epilasyon ile büyük bir fark gördüm. Daha fazla seansa bile ihtiyacım olmayabilir. Ama yaparsam, en emin ellerde olduğumu biliyorum! Lorena dürüst olmak gerekirse en sevimli insan ve çok profesyonel. Şiddetle tavsiye ediyorum.

  2. TEŞEKKÜRLER LORENA! Harikasın. Bebeğinizin kulak delme işleminizden çok memnunuz. Diş çıkarma, kıpır kıpır ve huysuz 18 aylık kızımızı rahat ettirmeyi başardınız. Hepimizi gerçekten rahatlattın – seni yıllardır tanıyormuşuz gibi hissettin, sohbetlerimizi sevdik. Piercinglerin mükemmel x

Comments are closed.