Los Angeles Center For Cosmetic Surgery

4.8
(64)

Los Angeles Center For Cosmetic Surgery adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1245 Wilshire Blvd #603, Los Angeles – California, USA

Telefon : (818) 696-2137

Los Angeles Center For Cosmetic Surgery Yol Tarifi

Los Angeles Center for Cosmetic Surgery

Los Angeles Center For Cosmetic Surgery California, USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1245 Wilshire Blvd #603, Los Angeles – California, USA olan Los Angeles Center For Cosmetic Surgery, işletmesine (818) 696-2137 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Los Angeles Center For Cosmetic Surgery ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Los Angeles Center For Cosmetic Surgery yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Los Angeles Center For Cosmetic Surgery hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Los Angeles Center For Cosmetic Surgery ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Los Angeles Center For Cosmetic Surgery ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Los Angeles Center For Cosmetic Surgery için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Los Angeles Center For Cosmetic Surgery bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Los Angeles Center For Cosmetic Surgery sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 64

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Los Angeles Center For Cosmetic Surgery Yorumları

  1. Samimi ve özenli personeli. Dr.Trenkle kibar, verimli ve bilgilendiricidir. Burada ziyaretlerimle her zaman rahat ve rahat hissediyorum. Latisse (inanılmaz kirpik büyüyen serum) ile ilgili bana verdikleri tavsiye için çok minnettarım çünkü şişem 4 ay sürdü ve kirpiklerimde birinden daha fazla övgü alıyorum! Dekor ve ofis ve personel temiz, açık hava hissi hoş yaptığım herhangi bir prosedür yapmak. Ağrı toleransım düşük ve Botox enjeksiyonlarım ve lazer tedavilerim çok kolay. Şiddetle tavsiye ederim.

  2. Sadece bu yeri seviyorum. Cildime yardım ediyorlar ve yüzümdeki eski güneş hasarlarından ve lekelerden kurtuluyorlar ve Dr. Trenkle çok tatlı ve nazik bir sevgi dolu profesyonel. Sonuçları görmeye başladım ve cilt sorunlarımda olmak istediğim yere ulaşacağımdan eminim. Personel çok samimi ve çalışmak harika. Teşekkürler LA Estetik Cerrahi Merkezi.

  3. Bu Ofis, Onlarla İlgili Tüm Harika İncelemelerin Yanındadır. Birincisi ve Çoğu için Çok Dostu….. Çok Profesyonel ve yetenekli. Hiçbir şikayetim yok, çok mutlu ve memnun ayrıldım. Ayrıca bazı rahatsız edici veya biraz acı verici Prosedürler sırasında rahatlatıcı olan bir hemşire de vardı. Yaptıklarında çok nazikler ve acıyı minimumda tutmak için mümkün olduğunca çok şey yapıyorlar. Onlara kesinlikle tavsiye ederim, onlar şimdiye kadar bulunduğum en iyi plastik cerrahi ofislerinden biri. Aslında, muhtemelen en iyi olduğum tek şey. Pek çok yerde bulundum, burada Dr.Geoffery ve Dr. Lauren Trenkle ile yaptığım kadar iyi karşılanmış ve rahat hissetmemiştim.

  4. Sevgiyi Seviyorum Dr. Trenkles, yüz estetiği konusunda son derece yetenekli. Mükemmel suratı, mükemmel dudakları vermek için şırıngayı tam olarak doğru yerlere yerleştirmeyi ve kusursuz şekilde yerleştirmeyi biliyor. Bununla birlikte, dudaklarımın ortaya çıkış şeklini kesinlikle seviyorum. O harika!!!!! Uzmanlığı, estetik cerrah ve estetik doktoru muhteşem!

  5. Bu klinik, onlar hakkında tüm ızgara incelemelerinin yanındadır. Çok profesyonel ve yetenekli. Hiçbir şikayetim yok çok mutlu ve memnun ayrıldım

Comments are closed.