Luana Güzellik Merkezi

3
(10)

Luana Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk Caddesi Setbaşı İş Bankası Karşısı No:6 Kat:1, Osmangazi – Bursa

Telefon : (0224) 220 06 75

Luana Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Luana Güzellik Merkezi Bursa ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk Caddesi Setbaşı İş Bankası Karşısı No:6 Kat:1, Osmangazi – Bursa olan Luana Güzellik Merkezi, işletmesine (0224) 220 06 75 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Luana Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Luana Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Luana Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Luana Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Luana Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Luana Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Luana Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Luana Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Luana Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Elemanları çok ilgisiz bir türbanlı bayan var çok bilmiş ukalanın teki zaten girdiğiniz zaman ilk onla karşılaşırsınız resepsiyonda duruyor kendisi diğer sarışın bir bayan var balkonda sürekli sigara içer içer gelir,

  2. Güzellik merkezi sahibi çok titiz randevularda , randevu takiplerinde ,merkezin hijyeninde, gerçekten mükemmel. Halkla ilişkilerdeki Kübra hanım her konuda destek oluyor. Epilasyonda Mine Hanım harika insanlar işlerinde çok başarılılar. Fiyatlar da çok uygun. Bir defa gelin görüşün derim.

  3. Kesinlikle gitmeyin der geçerim .resepsiyonda türbanlı bayan var kendisi mi mekanın sahibi olduğu nu söylüyor randevuyla gittiğim halde sizin randevumuz geçmiş diyor kesinlikle ilgi alaka sıfır çok yüzsüz ler vede çok yalan söylüyorlar kesinlikle gitmeyin hiç tavsiye etmem paramla rezil oldum resmen tabi bşta parayı verdim yapacak bişey yok insanları kandırıyorlar gitmeyin benden söylemesi

Bir cevap yazın