Lubelle Beautylounge

5
(17)

Lubelle Beautylounge adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Konsumstrasse 13, Bern – Switzerland

Telefon : 079 322 79 79

Lubelle Beautylounge Yol Tarifi

Lubelle Beautylounge Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Konsumstrasse 13, Bern – Switzerland olan Lubelle Beautylounge, işletmesine 079 322 79 79 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lubelle Beautylounge ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lubelle Beautylounge yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lubelle Beautylounge hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lubelle Beautylounge ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lubelle Beautylounge ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lubelle Beautylounge için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lubelle Beautylounge bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lubelle Beautylounge sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lubelle Beautylounge Yorumları

  1. İlk kez lazer oldum, ağrıdan biraz korktum ama korkum çabucak geçti, bana her şey açıklandı, çok cana yakın ve profesyonel.
    Çok rahat ve ağrısızdı, lazer tedavisi sırasında neredeyse uyuyakaldım☺
    Şiddetle tavsiye edilir????????????

  2. Mükemmel hizmet ile çok profesyonel ve sabırlı çalışan. İhtiyaçlarım karşılandı ve onunla tamamen rahat hissettim. Ayrıca daha önce bu kadar ağrısız bir lazer tedavisi görmediğimi (daha önce 3 kişiyle) ve farkı direkt Lubelle ile gördüğümü de söylemeliyim. Her kuruşuna değer İLHAM ALDIM. Çok teşekkürler

  3. Süper verimli, ağrısız lazer tedavisi! Çok iyi bakıldığımı hissettim ve ihtiyaçlarım karşılandı, harika! ! Olivia ile bir sonraki randevumu sabırsızlıkla bekliyorum.

  4. Olivia çok dost canlısı ve misafirperver. Stüdyo/tedavi odası çok çekici bir şekilde döşenmiştir ve çok temiz ve bakımlıdır. Tamamen rahat hissettim ve heyecanlandım. Olivia işini çok iyi açıklıyor ve uzman bilgisi veriyor.
    Geri döneceğim 🙂

Bir yanıt yazın