Luce Beauty

3.7
(6)

Luce Beauty adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hürriyet mahallesi yapıncak sok. no:11 Kat:4 kapı no:8, Süleymanpaşa – Tekirdağ

Telefon : (0282) 261 04 81

Luce Beauty Yol Tarifi

Luce Beauty Tekirdağ ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hürriyet mahallesi yapıncak sok. no:11 Kat:4 kapı no:8, Süleymanpaşa – Tekirdağ olan Luce Beauty, işletmesine (0282) 261 04 81 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Luce Beauty ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Luce Beauty yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Luce Beauty hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Luce Beauty ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Luce Beauty ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Luce Beauty için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Luce Beauty bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Luce Beauty sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Luce Beauty Yorumları

  1. Çok kötü bir mühesese kardeşim bugün protez tırnak yaptırmak için gitti. Yapan kadın 3 saat boyunca kırk kere çıkarttı tekrar yaptı. 3 saatin sonunda elimizde yamuk yapılmış protez tırnaklar, tırnak etleri alınırken kanatılmış parmaklar, ve sorulmadan yapılan ve üste para alınan yalap şalap Bi kalıcı oje. Az para değil millet 250 lira veriliyor ve elinizde hiçbirşey yok, üzücü. Çok pişmanım bu mekanı tecrübelediğimiz için.

Bir cevap yazın