Luna Epilasyon & Güzellik Salonu

3.8
(35)

Luna Epilasyon & Güzellik Salonu Balıkesir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eski Kuyumcular, Mahallesi, Çavuş Sk. No:15 D:2, Karesi – Balıkesir

Telefon : (0266) 245 51 00

Luna Epilasyon & Güzellik Salonu Balıkesir Yol Tarifi

Luna Epilasyon & Güzellik Salonu Balıkesir Balıkesir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eski Kuyumcular, Mahallesi, Çavuş Sk. No:15 D:2, Karesi – Balıkesir olan Luna Epilasyon & Güzellik Salonu Balıkesir, işletmesine (0266) 245 51 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Luna Epilasyon & Güzellik Salonu Balıkesir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Luna Epilasyon & Güzellik Salonu Balıkesir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Luna Epilasyon & Güzellik Salonu Balıkesir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Luna Epilasyon & Güzellik Salonu Balıkesir ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Luna Epilasyon & Güzellik Salonu Balıkesir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Luna Epilasyon & Güzellik Salonu Balıkesir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Luna Epilasyon & Güzellik Salonu Balıkesir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Luna Epilasyon & Güzellik Salonu Balıkesir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Luna Epilasyon & Güzellik Salonu Yorumları

  1. Herkesin bahsettiği gibi fiyat almak için ilk görüşmede normal ve ilgili görünüyorlardı. Ancak birkaç gün sonra , uygulamaya başlamayı düşünerek gittiğimde farklı ve daha yüksek bir fiyat çıkarıp , nedenini de cihazın farklı olmasına bağladılar. Ancak ilk görüşmede böyle bir durumdan hiç söz edilmedi. Hal böyle olunca buraya güvenip hizmet almatan vezgeçtim.

  2. Verdikleri hizmet güzel pisman olacaginizi sanmiyorum tek bir sorun var cok bakimsiz ve malesef cok temiz oldugunu da söyleyemiycem verdikleri hizmetin kalitesiyle mekan tezatlik icinde umarim en yakin zamanda buna el atarlar

  3. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Paketi satana kadar yok şöyle cihazlarla çalışıyoruz yok efendim bitiş garantilidir paketlerimiz ama seanslar bittikten sonra tüylerim tamamen bitmemesine rağmen sırf para koparmak için zaten her 6 ayda bir lazer sonrası tek seanslara girmeniz  gerekir dediler. (bunu da çevremde lazer yaptıran kimseden duymadım nasıl şeyse) sözleşme imzalarken cihazlarının çok iyi olduğunu iddia edip sadece tek bir cihazlarında dökülme yaşandı ve diğer 2 cihazlarında seansa girince dökülmem olmadığını belirttim ve aynı cihaz olduğunu iddia ettiler ve böylece 2 seansımı yediler. parayı alana kadar aldıktan sonra sizle işleri bitiyor. Bilginize.

  4. Tuğba Aydoğdu yorumlarında belirttiği gibi Bi sorunla karşılaşmamıştır. Kendisi daha önce başka bir salondans hizmet almış ve bize sadece 5 seans gelmiştir ve dosyasına baktığımızda 2 3 ay ara verilmiş ve düzenli olarak seansları ertelenmiştir. Zaten biz luna Güzellik salonu olarak 5 seans da bitiş garantisi vermiyoruz8-10 seans sonucu garanti verilmektedir. Kişiler olumlu yada olumsuz yorum yapmakta tabi ki özgür ancak gerçek dışı ve tamamen kötü niyetle karalama için yapılan yorumları kabul etmiyoruz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir