M1 Med Beauty Hamburg Jungfernstieg

4.6
(190)

M1 Med Beauty Hamburg Jungfernstieg adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Jungfernstieg 14, Hamburg – Germany

Telefon : 040 607742410

M1 Med Beauty Hamburg Jungfernstieg Yol Tarifi

M1 Med Beauty Hamburg Jungfernstieg

M1 Med Beauty Hamburg Jungfernstieg Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Jungfernstieg 14, Hamburg – Germany olan M1 Med Beauty Hamburg Jungfernstieg, işletmesine 040 607742410 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca M1 Med Beauty Hamburg Jungfernstieg ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan M1 Med Beauty Hamburg Jungfernstieg yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. M1 Med Beauty Hamburg Jungfernstieg hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak M1 Med Beauty Hamburg Jungfernstieg ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan M1 Med Beauty Hamburg Jungfernstieg ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. M1 Med Beauty Hamburg Jungfernstieg için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. M1 Med Beauty Hamburg Jungfernstieg bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada M1 Med Beauty Hamburg Jungfernstieg sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 190

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

M1 Med Beauty Hamburg Jungfernstieg Yorumları

  1. 4 yılı aşkın süredir M1 müşterisiyim. Son sefer tamamen felaketti. Resepsiyon personeli kabaydı. Müşteri hizmetleri ayrıca bana daha az değer verildiğimi hissettiren bir özür yazdı.
    Ayrıca sürekli doktor değiştiriyorlar. Geçen sefer şanssızdım. Botoksum hiç iyi olmadı. Bir daha asla M1

  2. Sehr komisch Erfahrung andere Patienten wurden informiert über meine persönliche Termine mit genaue Datum und Uhr Zeit würden ich so sagen das da keine Daten Schutz gesetzt angehalten wurde
    Nie wider in dise klinik Termin machen unseriös

Comments are closed.