Mabel Estetik Ve Güzellik Merkezi

3.5
(32)

Mabel Estetik Ve Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sahibiata, Tahir Paşa Sk. No:5, Meram – Selçuklu/Konya

Telefon : (0332) 351 71 91

Mabel Estetik Ve Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Mabel Estetik Ve Güzellik Merkezi

Mabel Estetik Ve Güzellik Merkezi Selçuklu/Konya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sahibiata, Tahir Paşa Sk. No:5, Meram – Selçuklu/Konya olan Mabel Estetik Ve Güzellik Merkezi, işletmesine (0332) 351 71 91 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mabel Estetik Ve Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mabel Estetik Ve Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mabel Estetik Ve Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mabel Estetik Ve Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Mabel Estetik Ve Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mabel Estetik Ve Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mabel Estetik Ve Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mabel Estetik Ve Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mabel Estetik Ve Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Merdiven altı gibi bir yer. Sizi zorla yoldan çevirip içeri sokuyolar. Daha sonrasında sizi ikna etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Ve size hiç düşünmeniz fırsat vermeden sözleşmeyi imzalatıp hemen sonrasında da size ödeme yaptırtıyolar. Ve hiçbir şekilde sözleşmeden cayamıyorsunuz. Ayrıca randevuya gittiğinizde de saatlerce bekletiliyorsunuz. Ben 4 seans cilt bakımı almıştım 1 seans da müdürleri hediye verdi ama o seansa girmedim. Zaten önceki seanslar da hiçbir halta yaramadı evde kendim yapsam yüzüm daha temiz olurdu. Ve orada konuştuğum lazer epilasyona gelen müşterilerden hiçbiri de memnun değildi. Zaten kaliteli ve güvenilir bir işletme yolda zorla müşteriyi çevirip de satış yapmaz! O yoldan çevirenlere de asla güvenmeyin defalarca denk geldim yardımcı olmak adına içeri girdim ama artık dönüp bakmıyorum bile!

  2. Asla paranıza yazık etmeyin % 100 garanti verdiler paramı aldılar hiçbir faydasını görmedim konuşmaya gittim hâlâ pişkin pişkin 2000 TL daha ver başka işlem yapacağız bu da % 100 garantili dediler hakkım hiçbir şekilde helal değil o verdiğim para hepinizden çıksın inşallah

  3. 1 yıla yakın hizmet alıyorum çok memnunum Fatma hanıma teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ediyorum.

  4. İşlerinde her bir kategorde uzman bir ekip.lazer, dermapen ve cilt bakımı hizmetlerinden yararlandım. Çok memnun kaldım. Güler yüzleri ve özverili çalışmaları için gurbet hanım deniz hanıma fatma hanım saliha hanım ve tüm ekibe teşekkürler .

  5. İlgi alaka sıfır yaptıkları şeyi en kötü şekilde yapıyorlar bin pişmanım haptırdığım işlemlerden hiçbirinden fayda görmedim aksine zararı oldu bana

Comments are closed.