Mabel Güzellik Merkezi

2.8
(19)

Mabel Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bey, Atatürk Blv. no:49/A, Şahinbey – Gaziantep

Telefon : (0342) 230 68 02

Mabel Güzellik Merkezi Yol Tarifi

mabel güzellik merkezi

Mabel Güzellik Merkezi Gaziantep ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bey, Atatürk Blv. no:49/A, Şahinbey – Gaziantep olan Mabel Güzellik Merkezi, işletmesine (0342) 230 68 02 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mabel Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mabel Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mabel Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mabel Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Mabel Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mabel Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mabel Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mabel Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mabel Güzellik Merkezi Yorumları

  1. İlk etepta lazer epilasyon yaptırmaktan çok korkuyordum, ancak beni ikna ettiler ve 3 bölgemin 11 seansta biteceğini söylediler. Bitiyor gibi görünse de 10 seans oldu eski haline geldi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Uzak durun buraya 1 yıldız bile fazla olan Parama, zamanima ve cildime oldu. Size kendizle başbaşa bırakıyorum.

  2. derdi sadece para olan bir salon, müşteri memnuniyeti sıfır.

  3. 100 gün sonra başlayacak ve diğeri 40 gün sonra olan yasal sürede Caydığım 2 adet sözleşme ile ilğili avukatlarından haciz işlem başlatmak üzere ihtarneme geldi , Ama kolay lokma değiliz gerekn ilğili tüm şikayetler ve yasal işlemleri bir çok kurumda başlattım.
    Dikkatlı olun arkadaşlar.

  4. Insanin sevdiği kizin çalıştığı her yer güzeldir. Ama güzeldi hizmeti felan

  5. 8 ayın sonunda hiç memnun kalmadım hiç kimseye tavsiye etmiyorum yalan sizleri kandırıyorlar.

Comments are closed.