Madame Aysi Güzellik Salonu

4.2
(5)

Madame Aysi Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çankaya, Türkiye, 33010, İstiklal Cd. No:80 D:82 No:76, Akdeniz – Mersin

Telefon : 0507 863 82 28

Madame Aysi Güzellik Salonu Yol Tarifi

Madame Aysi Güzellik Salonu

Madame Aysi Güzellik Salonu Mersin ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çankaya, Türkiye, 33010, İstiklal Cd. No:80 D:82 No:76, Akdeniz – Mersin olan Madame Aysi Güzellik Salonu, işletmesine 0507 863 82 28 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Madame Aysi Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Madame Aysi Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Madame Aysi Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Madame Aysi Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Madame Aysi Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Madame Aysi Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Madame Aysi Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Madame Aysi Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Madame Aysi Güzellik Salonu Yorumları

  1. İğrenç bi yer kızlar ben gittim hepsi geri çıktı boşş. Pahalı bi de güzellik merkezleri zaten yalancı genelde

  2. Mersin’de görebileceğiniz en hijyenik ve verilen emeğe karşılık en hesaplı güzellik salonu. Herkese tavsiye ediyorum, burdan memnun kalmayan hiç bir yerden memnun kalamaz.

  3. 2 seans gitmeme rağmen çok memnun kaldım,çok tavsiye ediyorum. Hem hijyen hem ücret bakımından çok iyi kesinlikle gitmelisiniz.

  4. Geçen hanımı yollamıştım baya memnun kaldı, ücretlerde uygun tavsiye ederim

Comments are closed.