Magiclife Estetik & Güzellik

4.3
(46)

Magiclife Estetik & Güzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 19/5 1003 Sok., Atışalanı Cd., Denizbank Üstü, Esenler Sondurak Cami Yanı Kazım Karabekir, Esenler – İstanbul

Telefon : 0541 271 91 44

Magiclife Estetik & Güzellik Yol Tarifi

Magiclife Estetik & Güzellik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 19/5 1003 Sok., Atışalanı Cd., Denizbank Üstü, Esenler Sondurak Cami Yanı Kazım Karabekir, Esenler – İstanbul olan Magiclife Estetik & Güzellik, işletmesine 0541 271 91 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Magiclife Estetik & Güzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Magiclife Estetik & Güzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Magiclife Estetik & Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Magiclife Estetik & Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Magiclife Estetik & Güzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Magiclife Estetik & Güzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Magiclife Estetik & Güzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Magiclife Estetik & Güzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 46

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Magiclife Estetik & Güzellik Yorumları

  1. Yanıklar oluştuğu halde umursanmadı. Tamamen müşteri memnuniyeti için değil para için çalışan bi işletme. İletişimleri de ödemeler bitene kadar güzel bittikten sonra aşağılar boyutta ilgisizler kesinlikle tavsiye etmiyorum. Eğer gidiyorsanız da peşin ödeme yapmanızı tavsiye etmiyorum kesinlikle işleminiz bitene kadar ödemelerinizi olabildiğince yayın o zaman peşinizden koşacaklardır. Buz lazer diyorlar cildinize jel bile sürülmüyor hassas cildi olanlar lazer deneyimi yaşarsa bu işletmede yanıklarla yüz yüze gelecektir. Düzenli gelmediniz diye sizi suçluyorlar pandemiyi ben çıkarmadığım gibi pandemi durumu olamasa dahi cildimi yakan bir firmaya düzenli gidemezdim cildim iyileşene kadar keza kendileri dedi iyileşsin biraz öyle gelin diye 2 sene oldu hala izler gitmedi. Bilerek gidiniz

  2. Daha 4 seans girmeme lazım çok iyi durumdayım, bütün çalışanlar güler yüzlü, hepsi ilgili, hiç bir zaman ne ödeme ne de seans konusunda zorluk yaşamadım hep yardımcı oluyorlar herkese seve seve tavsiye ederim biz de ekipçe 6 kişi geliyoruz

  3. Asla tavsiye etmiyorum. Kullandıkları cihazlar IPL cihazlarıdır.
    gerçek alexandrite ve buz lazer kullanmıyorlar. Görüşme esnasında buz lazer ve alexandrite denilmişti, iki seans gittikten sonra cihazlarını araştırdığımda bana söylenilen cihazlar olmadığını IPL kullandıklarını anladım. IPL cihazları da kılı yakmıyor sadece uyutuyor ve daha kalın çıkartıyor. Bu cihazla ilk başta tüyler çıkmıyor bitti sanıyorsun. Bırakırsanız tüyler geri çıkıyor. Yani tüyleri uyutuyorlar. Kullandıkları cihazla cildimi de yaktılar. Doktorla çalıştıklarını söylüyorlar ama bir doktorla çalışmıyorlar. Epilasyon uygulamalarında bir doktorun sizi görüp öyle karar vermesi gerek. Kendileri bakıyor ona göre işlem yapıyorlar. Ayrıca bana yanlış beyanda bulundukları için sözleşmeyi iptal etmek isteğimde sözleşmeniz avukata verildi. Adliyeden sözleşmeyi almam gerek gibi tuhaf cümleler kurabiliyorlar. Sözleşme süresi içerisinde icraya veremezsin. Bu yüzden tüketici hakem heyetine gerekli başvurumu yaptım.

  4. İşletmenizden hem lazer Epilasyon hemde tek seans cilt bakımı hizmeti aldım ,Hâlâ daha devam ediyorum ve çok memnunum. İlk geldiğim zamandan beri başta işletme müdürünüz Meltem hanım ve tüm ekip arkadaşları çok Güler yüzlü ve msiafirperverler.Ödeme konusunda taksit konusunda hiç problem yaşamadım ve çok kişiye yardımcı dahi olduklarını gördüm.İyi çalışmalar dilerim.

  5. Bugün merkezinize lazer Epilasyon yaptırmak için geldim ama Maalseft ki hizmet alamadım bunun sebebi hiç bir yerde karşılaşmadığım benim şaşırtan vucüt bakılması idi, yetkili arkadaşla görüştükten sonra beni aldılar ve kontrol ettiler lazer Epilasyon yaptırmaya uygun kıl yapısında olmadığımı,çok sarışın olduğumu söylediler ve ben çok şaşırdım diğer merkezlerde böyle davranmıyorlar keşke sizden hizmet alabilse idim ama ilginize çok teşekkür ederim herkese tavsiye edeceğim .

Bir cevap yazın