Maria Liakou Kosmetik

4.7
(3)

Maria Liakou Kosmetik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bornheimer Landstraße 18, Frankfurt am Main – Germany

Telefon : 069 4960979

Maria Liakou Kosmetik Yol Tarifi

maria liakou kosmetik

Maria Liakou Kosmetik Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bornheimer Landstraße 18, Frankfurt am Main – Germany olan Maria Liakou Kosmetik, işletmesine 069 4960979 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Maria Liakou Kosmetik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Maria Liakou Kosmetik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Maria Liakou Kosmetik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Maria Liakou Kosmetik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Maria Liakou Kosmetik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Maria Liakou Kosmetik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Maria Liakou Kosmetik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Maria Liakou Kosmetik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Maria Liakou Kosmetik Yorumları

  1. Çok güzel ve yetkin güzellik uzmanı. Tedavi sırasında çok konuştuğu ve “mh” ve / veya gözleri kapalı gibi koruyucu cevaplara cevap vermediği veya konuşmaya devam ettiği için bir yıldız kesintisi var …….. Kendiniz değil, işten sonra rahatlamak istiyorsunuz 1,5 saat eğlenin. Müzik ve birçok telefon görüşmesi de kapanma hissini azaltır.

Comments are closed.