Marla Schnee Cosmetics

4.5
(19)

Marla Schnee Cosmetics adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Blumenstraße 2, Köln – Germany

Telefon : 0221 7195384

Marla Schnee Cosmetics Yol Tarifi

marla schnee cosmetics

Marla Schnee Cosmetics Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Blumenstraße 2, Köln – Germany olan Marla Schnee Cosmetics, işletmesine 0221 7195384 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marla Schnee Cosmetics ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Marla Schnee Cosmetics yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Marla Schnee Cosmetics hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Marla Schnee Cosmetics ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Marla Schnee Cosmetics ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Marla Schnee Cosmetics için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Marla Schnee Cosmetics bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Marla Schnee Cosmetics sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Marla Schnee Cosmetics Yorumları

 1. çok yetkin ve arkadaş canlısı Studio..Man orada saçlara dokunabilir ve iğne ile epilasyon yapabilir. Sadece tavsiye edebilirim!

 2. Şimdiye kadar sadece lazer koltukaltı, ancak tedavi harika çalışıyor, fiyatlar iyi ve güzellik uzmanı güzel ve yetkin görünüyor. Her durumda, daha ileri ve farklı tedaviler planlanmaktadır.

 3. Yaşadıklarımı yazacak kelime bulamıyorum. Bana kaba davranıldı. Bir şey söylememe ya da sormama izin verilmedi, aksi halde kırıcı cevaplar verdi. Yarım yıldan fazla tedavi olmadım, randevular ya iptal edildi ya da verilmedi. Birkaç randevunun bir gününde, şu sözlerden çok incindim; Eğer tedavi edilirsem mutlu olmalıyım. Tedavi sırasında başka bir gün kapı çaldı ve en azından randevularımda hep yalnız çalıştığı için kapıyı açmak zorunda kaldı ki bu da çok can sıkıcı bir durum. İğneli epilasyon ile sadece bir dakika pahalıdır. Ben de kibarca, o yokken neden zamanı durdurmadığını sordum, sonra çak bir yedideydi ve diğer dostça olmayan sözlerin yanı sıra, “Tedavi edildiğine şükret” dedi. Böyle devam edersen ne yazık ki değişmek zorundayım dedim. Sonra “lütfen değiştir” dedi.
  Oraya hiç gittiğimi sanmıyorum. Kimseye tavsiye etmem!

 4. Süper tedavi, çok hoş ve etkili.
  Çok güzel ve nazik güzellik uzmanı!
  Bir sonraki randevu zaten yapıldı.
  Sadece tavsiye edebilirim!

 5. Uzun zamandır müşterisiyim, her zaman çok iyi ve arkadaş canlısı, çok misafirperver ve hepsinden önemlisi: Sonuç doğru!

  Sahibi sadece ne yaptığını biliyor ve yolunu biliyor.

Comments are closed.