Mar Med Marmara Hair

4.7
(48)

Mar Med Marmara Hair adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Barbaros, Uphill Towers – Bati, Al Zambak Sk., Ataşehir – İstanbul

Telefon : 0535 464 35 45

Mar Med Marmara Hair Yol Tarifi

Mar Med Marmara Hair İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Barbaros, Uphill Towers – Bati, Al Zambak Sk., Ataşehir – İstanbul olan Mar Med Marmara Hair, işletmesine 0535 464 35 45 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mar Med Marmara Hair ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mar Med Marmara Hair yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mar Med Marmara Hair hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mar Med Marmara Hair ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Mar Med Marmara Hair ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mar Med Marmara Hair için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mar Med Marmara Hair bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mar Med Marmara Hair sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 48

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mar Med Marmara Hair Yorumları

  1. 4 seans buz lazer için kendileriyle görüştüm. Yoğun akne ve lekelerime rağmen hiçbir sıkıntı yaşamadım. Zaten uzun süreli araştırmalarım sonucu bu kliniği seçmiştim, çalışanların ilgi ve alakalarından hiç pişman olmadım. Teşekkür ederim.

  2. Epilasyon için görüşmeye gittim, henüz uygulamaya başlamadık ama diğer ziyaret ettiğim birçok merkeze nazaran yaptığım ön görüşme ve aldığım bilgiler çok etkileyiciydi, çoğu yerde edinemediğim püf noktalar hakkında bilgilendirildim buz lazer hakkında, ayrıca ücretsiz deneme atışı da yapıyorlar 🙂

  3. Bir hekim olarak klinikleri araştırdığımda orijinal buz lazer olan ve daha da önemlisi bir hekimin kontrolünde, sürece bu kadar dahil olduğu başka bir kliniğe rastlamadım. Personeli tecrübeli ve güler yüzlü; sizi rahat ettirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Ağrısız, acısız başarılı sonuç için mutlaka tavsiye ediyorum.

  4. Burayı tercih etmemde cihazın kalitesi ve orijinalliği en büyük etkendi. Devam etmem ve arkadaşlarıma da gönül rahatlığıyla önermem de çalışanların güler yüzü hijyene dikkat etmeleri oldu düşünen varsa ben kesinlikle tavsiye ederim 🙂

  5. İşin ehli, mükemmel bir klinik! İlk seansta sonuç mükemmel oldu, makine orjinal olup işin uzmanına kendinizi bıraktığınızda olumlu sonuç almak kaçınılmaz oluyor. Meral hanımın verdiği güven duygusu zaten ayrı cezbediyor. Temiz, sadece işini yapan harika bir yer. Mutlaka şans verin derim. ????????

Bir cevap yazın