Maya Centrium

4
(190)

Maya Centrium Maya Estetik Genel Merkez adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Esentepe mahallesi, Kore Şehitleri caddesi, No:2 Kat 1,2,3,4,5,6, D:7, Şişli – İstanbul

Telefon : 444 0 614

Maya Centrium Maya Estetik Genel Merkez Yol Tarifi

Maya Centrium Maya Estetik Genel Merkez İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Esentepe mahallesi, Kore Şehitleri caddesi, No:2 Kat 1,2,3,4,5,6, D:7, Şişli – İstanbul olan Maya Centrium Maya Estetik Genel Merkez, işletmesine 444 0 614 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Maya Centrium Maya Estetik Genel Merkez ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Maya Centrium Maya Estetik Genel Merkez yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Maya Centrium Maya Estetik Genel Merkez hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Maya Centrium Maya Estetik Genel Merkez ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Maya Centrium Maya Estetik Genel Merkez ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Maya Centrium Maya Estetik Genel Merkez için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Maya Centrium Maya Estetik Genel Merkez bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Maya Centrium Maya Estetik Genel Merkez sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 190

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Maya Centrium Yorumları

 1. Sevgili Prof Dr Emrah Arslan’a burun ameliyatı oldum.Sonucu çok güzel oldu çok memnun kaldım.Karşılama,ameliyat sonrası bakım,süreç takibi ve tercüman ilgisi harikaydı.Maya ailesine çok teşekkür ediyorum.

 2. Saç ekiminde 2 kişi gidildiğinde uygulanacağı yazılı olarak belirtilen indirim uygulanmayınca şikayette bulundum. Müdür Erol bey ile konuyu görüşüp ikinci kez görüşmek için anlaşmamıza rağmen benimle iletişime geçmeyi reddederek konuyu örtpas etmek istedi. Ticari bir müessesenin yasal olarak yerne getirmediği bütün işlemler için gerekli kurumlara şikayette bulunacağım.

 3. Arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmem 1 yıldızı bile haketmeyen bi her. Buraya gelmemeniz için nedenler:
  – müşteriyle parayı alana kadar ilgileniyorlar ondan sonra randevu vermek için bile aramiyorlar. Çok ilgisizler. İlgileri paranızı alana kadar
  – aynı işlemi daha ucuza ve daha kaliteli yerlerde yapmanız mümkün. Paranızı burada çarçur etmeyin. Rezil olmayın
  – kesinlikle kaliteli bir yer değil. Mekanın dekarasyonu sizi yanıltmasın. Hiç kimseyle tavsiye etmem.

 4. Kemal Güneş adlı kişinin bu hastanede estetik operasyon sırasında vefat ettiği söyleniyor iddialar korkunç. Geçen ay ben de başka bir hastanede estetik operasyon geçirdim çok dikkatli hareket etmek araştırmak gerekiyor.

 5. Maya Estetik centrium Hastanesi ikisi de aynı ye
  1 ilgi alaka parayı alakadar,
  2 profesyonel değil sanki merdiven atı hizmet verdiler
  3 saç ekimi yaptırdım ve beni ucubeye döndürdüler
  4 Ekim 10 saat sürdü sürekli narkoza mağdur kaldım yapan kişiler sürekli çay sigara molası verdiler vakit geç kalınca vur gitsin yaptılar
  5 sonrasında hatalarını kabul etmeyip telafisi için tekrardan ücret talep ettiler kendini oranın sorumlusu ülkü hanım eğitimsiz ve tamamen alaycı tavırla baştan atıcı tavır takılarak oyalayıp telafisini yapmadılar
  6 insan içine çıkamadım çocuklarım bile yüzüme bakamadı ucube gibi
  fotolara bakınca anlarsınız kesinlikle tavsiye etmiyorum yazılacak o kadar çok şev var ama YAZMAYA KELİMEKER YETMEZ

Bir cevap yazın