Maya Güzellik Salonu

3.4
(19)

Maya Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1, Çınar Mahallesi, 861. Sok & Osmangazi Cad.11-21, Bağcılar – İstanbul

Telefon : (0212) 436 69 96

Maya Güzellik Salonu Yol Tarifi

Maya Güzellik Salonu İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1, Çınar Mahallesi, 861. Sok & Osmangazi Cad.11-21, Bağcılar – İstanbul olan Maya Güzellik Salonu, işletmesine (0212) 436 69 96 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Maya Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Maya Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Maya Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Maya Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Maya Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Maya Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Maya Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Maya Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Maya Güzellik Salonu Yorumları

  1. Tek bağcılar şubesi değil diğer şube yorumlarınıda okudum. En büyük pişmanlığım diyebileceğim bir yer. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yazılan iyi yorumda orada çalışan bir bayan. Her defasında farklı insanlarla karşılaşıyorum. Bi kez güler yüz görmedim bi kaç soru sorduğumda tepkisel yarım ağız cevap aldım. Soru sormaya çekinir oldum. Henüz bi sonucta alamadım. Son gittiğimde işlem 20 dk sürdü seansımı kontrol gibi yaptılar ve nasıl girdiysem o şekilde çıktım diyebilirim olduğu gibi duruyodu. Bunu söylediğimde ise yine suratlar beş karış geçiştirici cevaplar aldım. Beni oraya bağlayan bi çalışan vardı ve çok ilgiliydi (Ni.. hanım) son gittiğimde artık orada çalışmadığını öğrendim ve oraya giderken artık ayaklarım geri gidiyo. Kimseye tavsiye etmiyorum ancak işletme sahibine tavsiyem daha güler yüz ve açıklayıcı, bilgi verici olmanız…

Bir cevap yazın