Mediteam Ag

4.7
(119)

Mediteam Ag adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Poststrasse 25, St. Gallen – Switzerland

Telefon : 071 222 44 22

Mediteam Ag Yol Tarifi

Mediteam AG

Mediteam Ag Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Poststrasse 25, St. Gallen – Switzerland olan Mediteam Ag, işletmesine 071 222 44 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mediteam Ag ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mediteam Ag yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mediteam Ag hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mediteam Ag ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Mediteam Ag ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mediteam Ag için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mediteam Ag bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mediteam Ag sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 119

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mediteam Ag Yorumları

  1. Kesinlikle harika! Hemen rahat hissedersiniz ve harika tavsiyeler alırsınız. Çok güzel çalışanlarla süper hoş bir atmosfer.
    Tedavi harika çalışıyor ve şimdiden çok memnunum. Çok teşekkürler!

  2. Keşke 10 yıl önce yapsaydım. Zaten 1. tedaviden sonra bir başarı görülebilir. Her zaman dost canlısı ve nazik.
    Randevunuzdan 2 gün önce randevunuz size hatırlatılacaktır.
    Her şey sorunsuz çalışıyor.

  3. Makinenin ayarı çok önemlidir. Hangi parametrelerin hangisi için kullanıldığı belirsizdir. Etkili olabilir, ancak çok fazla ve çok pahalı tedavilerden sonra. Ne kadar paran olduğuna bağlı.

  4. Çok cana yakın personel. Bir yılı aşkın süredir orada hastayım ve çok memnunum. Kapsamlı lazer epilasyon zaman alır. Ancak tedavi yöntemi nispeten ağrısız ve komplikasyonsuz olduğu için oldukça keyifli buluyorum. Açık bir vicdanla tavsiye edebilirim. ????????

Comments are closed.