Medlay Güzellik

3.9
(54)

Medlay Güzellik Kıl Tekniği Kaş Dövme Silme Leke Tedavisi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yenişehir, Gevran Cad. Seyit Melik Apt. Kat:1 No:1 (Tatlıses Lahmacun Üstü) Ofis – Diyarbakır

Telefon : (0412) 228 90 99

Medlay Güzellik Kıl Tekniği Kaş Dövme Silme Leke Tedavisi Yol Tarifi

Medlay Güzellik Kıl Tekniği Kaş Dövme Silme Leke Tedavisi Diyarbakır ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yenişehir, Gevran Cad. Seyit Melik Apt. Kat:1 No:1 (Tatlıses Lahmacun Üstü) Ofis – Diyarbakır olan Medlay Güzellik Kıl Tekniği Kaş Dövme Silme Leke Tedavisi, işletmesine (0412) 228 90 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Medlay Güzellik Kıl Tekniği Kaş Dövme Silme Leke Tedavisi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Medlay Güzellik Kıl Tekniği Kaş Dövme Silme Leke Tedavisi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Medlay Güzellik Kıl Tekniği Kaş Dövme Silme Leke Tedavisi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Medlay Güzellik Kıl Tekniği Kaş Dövme Silme Leke Tedavisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Medlay Güzellik Kıl Tekniği Kaş Dövme Silme Leke Tedavisi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Medlay Güzellik Kıl Tekniği Kaş Dövme Silme Leke Tedavisi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Medlay Güzellik Kıl Tekniği Kaş Dövme Silme Leke Tedavisi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Medlay Güzellik Kıl Tekniği Kaş Dövme Silme Leke Tedavisi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 54

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Medlay Güzellik Yorumları

 1. 27.05.2016 tarihinde “kirpik lifting”uygulaması yaptırdım. Maalesef yaptırdığıma bin pişman oldum. Merkezin diğer uygulamalarını bilmem ancak ben bu lifting uygulaması için deneyimlerimi yazmak istiyorum ki yaptıracaklara bir fikir olsun. Uygulama öncesi ve sonrası görüşlerimi sırasıyla yazacağım
  Randevu saatinde hemen işlemi başlattılar.
  Bu işlemi ilk defa yaptıracağım için her ne kadar öncesinde internet üzerinden uzun araştırmalar yaptıysam da, uygulamayı yapacak kişiye işlem ile ilgili bilgi almak istediğimi söyledim. Kendisi de (sanırım ismi Betül Hanım dı?) bana sert bir üslupla ban “size ön bilgi verilmedi mi?” diye soru yöneltti. Bende internetten araştırdığımı ancak bana herhangi bir bilginin verilmediğini söyledim.
  Sonrasında ise lifting uygulamasında sırasıyla ne tür işlemler uygulandığı noktasında bilgi almak istediğimi kendisine söyledim (ki bu benim en doğal hakkım) Yine kendisi de bana oldukça kaba bir şekilde “lifting yapıyoruz” dedi. Bende “zaten bu işlem için geldim” dedim. Maalesef bu nahoş diyaloglardan sonra kalkıp gitmeliydim ki işlem başladı.
  İşlem yaklaşık 1 saat sürdü. İşlem sonrası doğal olarak kendime bakmak için ayna istedim. Ayna bile getirilmedi, merkezin giriş kapısının arkasında yer alan bir ayna olduğunu oradan bakmamı istedi. Komedi gibi hatta trajikomedi. Neyse gittik baktık, tam istediğim gibi değil di ama neyse dedim uğraştı bu kadar oldu herhalde dedim paramı verdim, kendi kendime bir daha da yaptırmam deyip çıktım. Yaklaşık 3 ay kirpiklerimin bu şekilde kalacağını söylemişti hanımefendi. Maalesef 3 gün bile kirpiklerim kıvrık kalmadı. Hatta bir gözümün kirpiklerinin yarısı tamamen düzeldi. Sadece gülüyorum :). Bu konuda hiç tecrübe etmediğim ya da öneri almadığım bir yere gitmiş olmaktan dolayı kendime kızıyorum, ve işini iyi yapamayan, üslup bilmeyen kişilerin böyle yerlerde çalışması ve hizmet vermelerini de kınıyorum.

 2. Gayet profesyonel beğendim iki gün önce gittim çevredeki bütün salonları gezdim diyebilirim burası profesyonel ve bilgili geldi ortamı da şık ve temiz işlemden de memnun kaldım şu anlık iyiler kendilerini bozmasalar

 3. Şiddetle tavsiye ediyorum İstanbul standartlarında bir merkez altın iğne scarlet tedavisi gözenek ve lekelerim için yaptırdım cildim tertemiz ve lazer epilasyonumu yaptırdım çok memnunum herkese tavsiye ederim ????????

Bir cevap yazın