Mehmet Kandil Estetik Merkezi

4.4
(64)

Mehmet Kandil Estetik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Meşrutiyet, Rumeli Cd. no : 10/8, Şişli – İstanbul

Telefon : Belirtilmemiş.

Mehmet Kandil Estetik Merkezi Yol Tarifi

Mehmet Kandil Estetik Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Meşrutiyet, Rumeli Cd. no : 10/8, Şişli – İstanbul olan Mehmet Kandil Estetik Merkezi, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mehmet Kandil Estetik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mehmet Kandil Estetik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mehmet Kandil Estetik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mehmet Kandil Estetik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Mehmet Kandil Estetik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mehmet Kandil Estetik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mehmet Kandil Estetik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mehmet Kandil Estetik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 64

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mehmet Kandil Estetik Merkezi Yorumları

 1. Tavsiye ederim gerçekten işlerini profeyonel yapıyorlar ancak ne yazık ki iletişim kuracaklardı unuttular ama estetik merkezindeyken çok ılımlı ve profesyonel çalışıyorlardı kendilerini tebrik ediyor ve benimle iletişim kurmamalarının nedeni de, ufak bir hata ya da gözden kaçırmadır diye düşünüyorum. Eşim çok memnun kaldı

 2. Mehmet kandil hocam işinin ehli bir insan. Ayrıca çalışanlarda tecrübeli ve ilgili. Kalıcı makyaj yaptırmak istiyorsanız ve eşinize onay vermiyorsanız (aynı ben gibi) mutlaka gidin mehmet hoca ile konuşun emin olun eşinize izin vereceksiniz.

 3. Bu akıllıya 5 Yıldız veriyorum sebebi süper algı yaratmış ! Yorumlar oldukÇa garip ve tehlikeli insanlar yorumları okuyup güven duyuyor ve gidiyor . Bir kere bu Mehmet Kandil denen şahıs Doktor değil ki Birisi Cerrah yazmış birisi profesör yazmış akıl alır gibi değil ! ne operasyonu ne dolgusu ne başka bişey oturmuş yorum yazmış yada yazdırmış yazdırmış.Bu arkadaşa gidenler nasıl oluyor da bu şahsın doktor olmadığını bilmezler de dolgu gibi riskli bir uygulamayı yaptırır ! Sözde ona gidenler estetik cerrah doktor profesör diye yorum yazmışlar ne ilginç değilmi ? Lütfen yorumları okuyun dikkatle …. Tamamen algı ! Bu şahıs doktor değil bu kadar net ! o kadar belliki yorumların bilinçli yazıldığı okuyunca anlarsınız …Dolgu ve operasyon işlemlerini Eğitimli Tıp Doktorları Yapar ! Kuaför güzelik salonu gibi yerlerde yapılması ağır suçtur .Ayrıca google reklamlarında Medikal Estetik uzmanı felan diye ünvan kullanıp algı yaratmaktan da çekinmiyor ! Medikal estetik uzmanı ünvanını kullanacak kişi sağlık Bakanlığı sertifikası olan Tıp Doktorları kullanır . Kuaför manikürcü epilasyoncu makyöz güzellik uzmanı estetisyen vs kullanamaz .Ayrıca instagram sayfasında Biologist diye ünvan kullanmış bu Biyolog demektir . Tıp Doktoru değildir ! İkisi çok farklı apayrı şeylerdir ! Bu yorum toplumu bilgilendirme içindir . Herkes uyanık olmalı ve gerçekten ne işlem yaptıracaksa iyi araştırmalıdır … sağlıklı günler ….

 4. Mehmet bey guler yuzlu iyi bir insan
  Fakat
  Islemleri ;
  Cokk kotu, pis, özensiz  asla ve asla tavsiye etmiyorum.
  Sohbet ve muhabbet icin gidin ama cilt bakım icin asla gitmeyin !!!!
  Para neyse de harcanan zamana yazık

Bir yanıt yazın