Mezoderm Medikal Güzellik

4.8
(12)

Mezoderm Medikal Güzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Fevzi Çakmak, Uğur Mumcu Cd., Antakya – Hatay

Telefon : 0535 462 01 41

Mezoderm Medikal Güzellik Yol Tarifi

Mezoderm Medikal Güzellik

Mezoderm Medikal Güzellik Hatay ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Fevzi Çakmak, Uğur Mumcu Cd., Antakya – Hatay olan Mezoderm Medikal Güzellik, işletmesine 0535 462 01 41 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mezoderm Medikal Güzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mezoderm Medikal Güzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mezoderm Medikal Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mezoderm Medikal Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Mezoderm Medikal Güzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mezoderm Medikal Güzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mezoderm Medikal Güzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mezoderm Medikal Güzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mezoderm Medikal Güzellik Yorumları

  1. Cihazlar yeni ve son teknolojik cihazlar. Kullanılan mezotrapi ürünleri ve gençlik serumu mükemmel. İlgi alaka ve karşılama muhteşem. En basiti son teknoloji cihazlarla cilt analizi yapılıyor. Çok şık ve kaliteli bir estetik merkezi… Her türlü cilt sorununda ve estetik işlemde mükemmel sonuçlar alabilirsiniz….

  2. Kendi kliniğim olduğu için sanırım objektif olamıcam 🙂

Comments are closed.