Milan Laser Hair Removal

5
(107)

Milan Laser Hair Removal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 7600 N MacArthur Blvd Ste 180, Irving – Texas, USA

Telefon : (972) 573-0369

Milan Laser Hair Removal Yol Tarifi

Milan Laser Hair Removal

Milan Laser Hair Removal Texas, USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 7600 N MacArthur Blvd Ste 180, Irving – Texas, USA olan Milan Laser Hair Removal, işletmesine (972) 573-0369 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Milan Laser Hair Removal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Milan Laser Hair Removal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Milan Laser Hair Removal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Milan Laser Hair Removal ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Milan Laser Hair Removal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Milan Laser Hair Removal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Milan Laser Hair Removal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Milan Laser Hair Removal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 107

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Milan Laser Hair Removal Yorumları

  1. Birkaç aydır buraya geliyorum ve bu harika bir deneyim oldu! Özellikle yüzümü yaptırırken ağrılı olacağından endişelendim ama sandığınız kadar kötü değil ve buradaki hanımlar her zaman hoşça geçiyor ve şu ana kadar sonuçlardan çok memnunum!

  2. Zaten sadece 1 tedavide harika sonuçlar görüyorum. Planlama kolay, personel ve hemşire pratisyen harikaydı! Lazer epilasyon yaptırmak isteyenlere tavsiye edebileceğim bir yer.

  3. Kesinlikle tavsiye ederim. Daha önce lazer yaptırmış biri olarak, Milan ile paranızın karşılığını fazlasıyla alacağınızı teyit edebilirim. Olga seanslarımı planlamamda ve planlamamda bana yardımcı oldu ve Angie lazer konusunda harika.

Comments are closed.