Milennium Güzellik Salonu

4.4
(31)

Milennium Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Değirmiçem, S. Özdil apt, Prof. Muammer Aksoy Blv. 67/B, Şehitkamil – Gaziantep

Telefon : 0505 727 14 20

Milennium Güzellik Salonu Yol Tarifi

Milennium Güzellik Salonu Gaziantep ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Değirmiçem, S. Özdil apt, Prof. Muammer Aksoy Blv. 67/B, Şehitkamil – Gaziantep olan Milennium Güzellik Salonu, işletmesine 0505 727 14 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Milennium Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Milennium Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Milennium Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Milennium Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Milennium Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Milennium Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Milennium Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Milennium Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Milennium Güzellik Salonu Yorumları

  1. Güler yüzlü personel, hijyenik ortam, işlemleri oldukça başarılı. Ozellikle sahibi ve işletmecisi olan Fatoş hanımın işini ne kadar çok sevdiğini müşterileriyle sohbetinden dahi anlayabilirsiniz

Bir cevap yazın