Ministry Of Laser

5
(304)

Ministry Of Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 135 Buchanan St, Glasgow – UK

Telefon : 0141 433 7370

Ministry Of Laser Yol Tarifi

Ministry of Laser

Ministry Of Laser UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 135 Buchanan St, Glasgow – UK olan Ministry Of Laser, işletmesine 0141 433 7370 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ministry Of Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ministry Of Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ministry Of Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ministry Of Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Ministry Of Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ministry Of Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ministry Of Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ministry Of Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 304

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ministry Of Laser Yorumları

  1. Tedavim boyunca Liz ve kızlar inanılmazdı, personel çok misafirperver ve Liz sizi rahatlatıyor. Lazerle ilgilenen herkese burayı tavsiye ederim!!! İlk seanstan sonra bile inanılmaz sonuçlar! Daha ileri tedavileri tamamlamak için kesinlikle geri döneceğim!

  2. Profesyonel, üstün kaliteli lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorsanız, Lazer Bakanlığı tam size göre! Baştan sona olağanüstü hizmet. Seanslarımın yarısındayım ve sonuçlar gerçekten inanılmaz! Liz çok sıcak ve misafirperver ve bu işin en iyisi. Lazer yaptırmayı düşünen herkese bir konsültasyon rezervasyonu yaptırmalarını şiddetle tavsiye ederim. Yaptığım en iyi yatırım ve böyle harika bir yer bulduğum için çok mutluyum!

  3. Şimdi Liz ile 8 seansımı tamamladım ve keşke bunu daha önce yapsaydım diyebilirim. Başından beri harika bir profesyonel tavsiye, bu yüzden süreçte kendimi çok rahat hissettim. Liz seansların nasıl geçeceğini açıkladı ve randevuları değiştirmek zorunda kaldığımda çok esnektiler ve klinikte her zaman sıcak bir şekilde karşılandılar. Araştırdığım diğer hizmetlerle karşılaştırıldığında, MOL büyük bir değer sunuyordu ve daha da önemlisi sonuçlara ulaştı. Tedavimden çok memnunum ve cildim çok pürüzsüz görünüyor ve hissediyor ve tekrar tüy almayı düşünmemek mutluluk verici. Bitirmek için daha fazla alan ayıracağım. Çok teşekkür ederim.

Comments are closed.