Modernest Epilasyo

3
(179)

Modernest Kadıköy Epilasyon Cilt Bakımı Kalıcı Makyaj adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Osmanağa Mah, General Asım Gündüz Cd. No 44 D: 15, Kadıköy – İstanbul

Telefon : (0216) 418 17 16

Modernest Kadıköy Epilasyon Cilt Bakımı Kalıcı Makyaj Yol Tarifi

Modernest Kadıköy Epilasyon, Cilt Bakımı, Kalıcı Makyaj

Modernest Kadıköy Epilasyon Cilt Bakımı Kalıcı Makyaj İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Osmanağa Mah, General Asım Gündüz Cd. No 44 D: 15, Kadıköy – İstanbul olan Modernest Kadıköy Epilasyon Cilt Bakımı Kalıcı Makyaj, işletmesine (0216) 418 17 16 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Modernest Kadıköy Epilasyon Cilt Bakımı Kalıcı Makyaj ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Modernest Kadıköy Epilasyon Cilt Bakımı Kalıcı Makyaj yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Modernest Kadıköy Epilasyon Cilt Bakımı Kalıcı Makyaj hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Modernest Kadıköy Epilasyon Cilt Bakımı Kalıcı Makyaj ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Modernest Kadıköy Epilasyon Cilt Bakımı Kalıcı Makyaj ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Modernest Kadıköy Epilasyon Cilt Bakımı Kalıcı Makyaj için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Modernest Kadıköy Epilasyon Cilt Bakımı Kalıcı Makyaj bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Modernest Kadıköy Epilasyon Cilt Bakımı Kalıcı Makyaj sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 179

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Modernest Epilasyo Yorumları

  1. Ben böyle dolandırıcı bir yer daha görmedim. Dışarıdan topluyorlar abla üniversite paramı çıkar mak için içeri alıyorlar kayıt yaptırıyorlar her geldiğinde ödersin dediler tamam dedim girdim o kadar kötüydü ki korktum seansta ve çok acıdı çokta kirliydi ve girdiğim seansın parasını da verdim beni davalık etmişler. Paranın hepsini istiyorlar şimdi olmuş para dört katı bu nasıl bir rezillik girmediğim bir uygulama yüzünden ben davalığım üstüne para iki katı Allah sizin gibi insalırı bu dünyada hakkını versin öbür dünyada nasıl zaten hesap verirsiniz bilmem

  2. Modernest güzellik merkezinde konuşmalar arasında sehven bir senet imzalamamı sağlayıp almadığım almak istediğim bir hizmet için adıma icra açacaklarını söylediler. İptal etmek istediğimi, hiç bir şekilde yararlanmadığım halde ısrarla para ödemesi yapmam gerektiğini söyleyip senedi yalnızca almadığım hizmet? Karşılığında para ödeyetek iptal edeceğimi belirttiler. Ciddi bir dolandırıcılık tuzağına düştüm, aklı olan önünden bile geçmez.

  3. Gittigim her seansta hala israrla baska bir seyler satmaya calisiyorlar. Musterileri saeece para olarak goruyor ve gorgusuz davranislar sergiliyorlar. Seansima biraz gec kalacagimi bildirmek icin aradigimda beni sorguya cektiler. Gelemeyeceksem neden randevu almisim. Hadlerini bilmiyorlar pek kisacasi. Sakin ha bi hata yapip imza atmayin pisman olma garantili.

  4. SAKIN! Bütün yorumları okuyun, iyi yorumlara kanmayın! Burası güzellik merkezi falan değil, 3-5 kötü niyetli kişinin insanlari dolandırmak için kurduğu uzak durulası bir yer! Çalışanları kaba ve görgüsüz, sahibi ise ne kadar para koparsam kârdır mantığında biri. Yoldan gecerken sizi “bir sey almanıza gerek yok, sadece fiyat sorun yeter. Harçlığımı çıkarmam gerekiyor” diyerek sizi bir sekilde kapıdan sokuyor ve bir sey satmadan asla bırakmıyorlar. Bir şey alıp da vazgeçmeye çalışırsanız vay halinize, o parayı unutun. Geçmiş olsun. Musteri memnuniyeti zerre umurlarında degil, tek dertleri para. Sakın paranızı bunlara kaptırmayın!!

  5. Onlar sizi içeri sokmak için ne kadar çabalıyorsa sizinde onlardan kurtulmak için bir o kadar çabalamanız gerekli. Verilen korkunç hizmetten memnun kalmayıp devam etmek istemediğinizi söylediğinizde size yeni paketler satmaya çalışıyorlar. Eğer başarılı olamazlarsa mevcut paketi kullanmasanız bile ödemesini tamamlamak zorunda kalıyorsunuz. Memnuniyetsizliğiniz asla ciddiye alınmıyor üstelik sorun sizdeymiş gibi davranılıyor ve bu hikaye size gelen avukat telefonu ile sonlanıyor. 3 ay evvel yapılan bildirileri daha dün yapmış gibi lanse ediyorlar. Tepeden tırnağa korkunç bir yer, asla tavsiye etmem.

Comments are closed.