Monalisa Sağlıklı Güzellik Pendik Şubesi

4
(6)

Monalisa Sağlıklı Güzellik Pendik Şubesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Doğu, Dr. Orhan Maltepe Cd. 54/4, Pendik – İstanbul

Telefon : (0216) 354 46 53

Monalisa Sağlıklı Güzellik Pendik Şubesi Yol Tarifi

Monalisa Sağlıklı Güzellik Pendik Şubesi

Monalisa Sağlıklı Güzellik Pendik Şubesi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Doğu, Dr. Orhan Maltepe Cd. 54/4, Pendik – İstanbul olan Monalisa Sağlıklı Güzellik Pendik Şubesi, işletmesine (0216) 354 46 53 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Monalisa Sağlıklı Güzellik Pendik Şubesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Monalisa Sağlıklı Güzellik Pendik Şubesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Monalisa Sağlıklı Güzellik Pendik Şubesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Monalisa Sağlıklı Güzellik Pendik Şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Monalisa Sağlıklı Güzellik Pendik Şubesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Monalisa Sağlıklı Güzellik Pendik Şubesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Monalisa Sağlıklı Güzellik Pendik Şubesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Monalisa Sağlıklı Güzellik Pendik Şubesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Monalisa Sağlıklı Güzellik Pendik Şubesi Yorumları

  1. Antalya muratpaşa şubesine gittiğimde fazlasıyla sonuç alıyordum.Adım adım takiptelerdi.Ama İstanbul pendik şubesine geldiğimden bu yana hiç bir sonuç alamıyorum.Gerekli ilgiliyi göstermiyorlar.Müşteri memnuniyeti yok.Yaptikları işlemden bir sonuç alamıyorum.Kafadan salıyorlar kessinlikle tavsiye etmiyorum bu şubeyi.

Comments are closed.