Moonlight Beauty Salon

3.7
(96)

Moonlight Beauty Salon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şirinevler, Fetih Cd. No:8 D:No:8 D:1, Bahçelievler – İstanbul

Telefon : (0212) 589 10 03

Moonlight Beauty Salon Yol Tarifi

Moonlight Beauty Salon İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şirinevler, Fetih Cd. No:8 D:No:8 D:1, Bahçelievler – İstanbul olan Moonlight Beauty Salon, işletmesine (0212) 589 10 03 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Moonlight Beauty Salon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Moonlight Beauty Salon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Moonlight Beauty Salon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Moonlight Beauty Salon ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Moonlight Beauty Salon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Moonlight Beauty Salon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Moonlight Beauty Salon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Moonlight Beauty Salon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 96

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Moonlight Beauty Salon Yorumları

  1. Yaklaşık 2 ay önce kayıt olduğum ve 2 aydır farklı zamanlarda defalarca kez telefon numarasını ısrarla çaldırmama rağmen ulaşamadığım kurumdur. Tünelin sonunda sözleşme feshi var gibi görünüyor

    Randevu teyiti yapılmaz, kuruma soru sorulamaz. Kurumsal bir yer değil, müşteri odaklı hiç değil.

    Ne diyeyim, yorumu görürseniz siz beni arayın sevgili moonlight

Bir cevap yazın