Moss Beauty Salon

4.1
(96)

Moss Beauty Salon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Y. Hisar, Yukarı Hisar Mahallesi Teknosa Magazası Bitişiği, Antalya Cd. No:44 Kat:2, Manavgat – undefined

Telefon : 0545 611 23 80

Moss Beauty Salon Yol Tarifi

Moss Beauty Salon undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Y. Hisar, Yukarı Hisar Mahallesi Teknosa Magazası Bitişiği, Antalya Cd. No:44 Kat:2, Manavgat – undefined olan Moss Beauty Salon, işletmesine 0545 611 23 80 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Moss Beauty Salon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Moss Beauty Salon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Moss Beauty Salon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Moss Beauty Salon ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Moss Beauty Salon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Moss Beauty Salon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Moss Beauty Salon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Moss Beauty Salon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 96

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Moss Beauty Salon Yorumları

  1. Sanirsam 2 sene önce buradan 2 bölge için 5 seansi 1200 lira verdiğim bir lazer epilasyona gitmiştim.5 seansta bir azalma görmedigim gibi cihazlari ciddi bir aci veriyordu. Kandirildiğimi hissediyorum çünkü yeni bir yere başladim. Tek seansta etki etti ve aci vermiyordu. Ne zaman gitsem bir sonrakinde azilacak diyordu. Ama ben bir etki görmedim buradan.dahasi antalyadan gidip geliyordum.
    Zaman kaybimdan ve para kaybimdan dolayi hakkimi helal etmiyorum. Çünkü ögrenciydim ve para biriktirip geldim. ????

  2. Her çalışanı kafasina göre fiyatlandirma yapıyor yapmacık sürat ifadeleri son derece eğitimsiz zaten sabit bir çalışan yok sürekli değişiyor lazerleri bikini bölgemde iz birakti kesinlikle vaat edilen azalma yok zaten hijen çalışana göre değişiyor üzerinde kullanılan lazer jelini tekrar kutusuna koyani bile gördüm vücudunuzda yara izi kalmasını istemiyorsanız sağlığınızı önemsiyorsaniz kesinlikle tavsiye etmem

  3. 10 seans lazer epilasyonuna geldim, her seansa gelişimde yeni bir eleman ile karşılaştım ve hepsi kafasına göre şikayeti dinlemeden 10 dakika içerisinde işlemi gerçekleştirip çıkıyorlardı,ne zaman aradıysam ulaşamadım, geri dönüş sağlanmadı, ilgi alaka sıfır, lazere başlanmadan önce %90 bitirebileceklerini söylediler fakat hiçbir bölgem bitmedi.

Bir cevap yazın