My Güzellik Merkezi

3
(2)

My Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yakuplu, Yakuplu Cd. No:31, Beylikdüzü – İstanbul

Telefon : Belirtilmemiş.

My Güzellik Merkezi Yol Tarifi

My Güzellik Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yakuplu, Yakuplu Cd. No:31, Beylikdüzü – İstanbul olan My Güzellik Merkezi, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca My Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan My Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. My Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak My Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan My Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. My Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. My Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada My Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

My Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Sacimi mahvetti çalışan görevli kız ağlaya ağlaya evime gittim şahsi fikrim gitmeyin saci kesen beyefendiyi deneyimlemedim bilgim yok sizi şikayet edicem görürsünüz egzemam olduğu söylüyorum sac kesimi değil saklnki koyun biciyolar kıpkırmızı oldu sac diplerim ensem ağlamaktan olucsm sayenizde çok sagolun

Bir cevap yazın