My Laser Lyon

4.5
(149)

My Laser Lyon Epilation Laser & Médecine Esthétique adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 54 Rue de la République, Lyon – France

Telefon : 04 78 68 18 52

My Laser Lyon Epilation Laser & Médecine Esthétique Yol Tarifi

My Laser Lyon - Epilation laser & Médecine esthétique

My Laser Lyon Epilation Laser & Médecine Esthétique France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 54 Rue de la République, Lyon – France olan My Laser Lyon Epilation Laser & Médecine Esthétique, işletmesine 04 78 68 18 52 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca My Laser Lyon Epilation Laser & Médecine Esthétique ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan My Laser Lyon Epilation Laser & Médecine Esthétique yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. My Laser Lyon Epilation Laser & Médecine Esthétique hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak My Laser Lyon Epilation Laser & Médecine Esthétique ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan My Laser Lyon Epilation Laser & Médecine Esthétique ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. My Laser Lyon Epilation Laser & Médecine Esthétique için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. My Laser Lyon Epilation Laser & Médecine Esthétique bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada My Laser Lyon Epilation Laser & Médecine Esthétique sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 149

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

My Laser Lyon Yorumları

  1. Bu merkezde zaten birkaç lazer epilasyon seansı yapıyorum. Sonuçtan gerçekten çok memnunum, gerçek bir değişiklik görüyorum. Bu seanslarda beni takip eden hemşire Linda sayesinde çok misafirperver, cana yakın ve sıcak, insanları çok rahat hissettiriyor. Şiddetle tavsiye ediyorum.

  2. Zaten Linda ile 2 seans. Bizi rahatlattı ve tüm sorularımızı kaliteli açıklamalarla yanıtladı. Linda seans boyunca cildin ve hassasiyetine göre gerekli süreyi ayırır, makinelerin yoğunluğunu arttırmak için sistematik olarak bizden onay ister. Ek olarak, ekip harika, son dakika iptalinin ardından bir randevuya oldukça hızlı bir şekilde devam edebildim.
    Elde edilen sonuçlar, makinelerin kalitesi, merkezin temizliği ve ekibin profesyonelliği için tavsiye ederim.

Comments are closed.