Myderma

4.9
(87)

Myderma adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Huschberger Straße 6, Königsallee 90, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0211 54559250

Myderma Yol Tarifi

MyDerma

Myderma Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Huschberger Straße 6, Königsallee 90, Düsseldorf – Germany olan Myderma, işletmesine 0211 54559250 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Myderma ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Myderma yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Myderma hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Myderma ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Myderma ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Myderma için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Myderma bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Myderma sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 87

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Myderma Yorumları

  1. Mart ayından beri sevgili Tanya ile birlikteyim ve onunla her zaman emin ellerde olduğumu hissediyorum ve tüm sorularıma cevap veriyor. Genel olarak MyDerma şiddetle tavsiye edilir çünkü güzel ve temiz bir ortamda çeşitli tedaviler yaptırabilirsiniz. Gelecekte daha fazlasını deneyebilmeyi dört gözle bekliyorum ☺️☺️

  2. Dost canlısı ve yetkin tavsiyeler. Bir arkadaşımla kendiliğinden oradaydım ve sadece bizi bilgilendirmek istedim. Hemen kendimi çok rahat ve emin ellerde hissettim. Bizim için zaman ayırdılar ve bize kapsamlı tavsiyeler verdiler. Yarın ilk tedavimi olacağım ve çok mutluyum.

  3. Şu ana kadar 5 seans oldum ve herşeyden çok memnunum. Tüm sorular cevaplanır. Memnuniyet nedeniyle, myderma güvenimi kazandığı için her seferinde bir bölge ekliyorum.

  4. Çok arkadaş canlısı, profesyonel ve yetkinler. Her şeyden çok mutluyum. Tüm sorular cevaplanır. Hemen bir sonraki randevuyu aldı.

  5. Das Beratungsgespräch war sehr angenehm und aufschlussreich. Ich habe direkt einen Termin zur Behandlung gebucht

Comments are closed.