Myskin Boutique

4.9
(40)

Myskin Boutique adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Millennium Studio, 95 Newhall St, Birmingham – United Kingdom

Telefon : 0121 339 5855

Myskin Boutique Yol Tarifi

MySkin Boutique

Myskin Boutique United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Millennium Studio, 95 Newhall St, Birmingham – United Kingdom olan Myskin Boutique, işletmesine 0121 339 5855 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Myskin Boutique ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Myskin Boutique yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Myskin Boutique hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Myskin Boutique ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Myskin Boutique ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Myskin Boutique için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Myskin Boutique bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Myskin Boutique sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 40

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Myskin Boutique Yorumları

  1. Öncelikle aldığım sonuçlar için çok teşekkür ederim. Yüz ve boyun lazeri yaptırdım ve 2 hafta sonra bile sonuçlar inanılmazdı ve yolculuğumun ne kadar erken döneminde büyük bir fark görebildiğim konusunda kesinlikle şok oldum. İnanılmaz müşteri hizmetleri, seanslarımda her zaman gülüyorum ve her seferinde bir gülümsemeyle ayrılıyorum. çok dürüst tavsiye ve çok şefkatli. kesinlikle tavsiye ederim!

  2. Sahibi, “artık kaş randevusu almıyoruz” diyor, bu randevular lazer ve yüz bakımı uygulamasının önüne geçiyor, bu yüzden o gün gelip, biri boş olana kadar saatlerce oturup beklemek zorundayız. İşin varsa fark etmez! Ya da uzaklarda yaşamak ya da hayat taahhütleri saçma sapan müşteri kaybedersiniz böyle kimse bunu yapmaz. Eski haline döndürebilir misin? Teşekkürler

  3. Shameeza kaşlar için gidilecek kadındır. Her zaman mükemmel bir iş çıkarıyor ve o çok nazik. Cildimi başka yerlerden kestirdim ???? Farzanas mekanını kesinlikle tavsiye ederim ????

  4. Kaş randevusu almak için Farzana ile iletişime geçtiler ve artık randevu almadıklarını ve sadece gelmelerini söylediler. 30 dakika kadar oturduktan sonra arkadan biri geldi ve çok meşgul oldukları için rezervasyon yaptırmam gerektiğini söyledi. Bu 30 dakika boşa gitti. Hanımefendiden özür dilenmedi, başka zaman gel demedi. Sadece “şu anda meşgulüz!” – peki hangisi? Randevu alın ve randevu alın mı yoksa randevu almayın mı? Ne zaman kaybı.

Comments are closed.