N Beauty Lounge

4.7
(12)

N Beauty Lounge adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Westenhellweg 70-84, Dortmund – Germany

Telefon : 0231 97665911

N Beauty Lounge Yol Tarifi

N Beauty Lounge

N Beauty Lounge Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Westenhellweg 70-84, Dortmund – Germany olan N Beauty Lounge, işletmesine 0231 97665911 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca N Beauty Lounge ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan N Beauty Lounge yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. N Beauty Lounge hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak N Beauty Lounge ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan N Beauty Lounge ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. N Beauty Lounge için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. N Beauty Lounge bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada N Beauty Lounge sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

N Beauty Lounge Yorumları

  1. Jel tırnaklarım her zaman üsttedir! Her dileğe yanıt veriyorlar ve çok temiz çalışıyorlar

  2. Çok güzel bir kadro. İsteklere mükemmel cevap veriyor ve gerçekten güzel kirpikler yapıyorlar.

  3. Yüz ultrasonu için bir kupon aldım ve randevum vardı. Kilitlenmeden hemen önce Mart ortasında oradaydım ve Corona yüzünden randevumu iptal etmeyi tercih ettiğimi söyledim. Kadın bana sorun değil dedi, ancak son kullanma tarihi nedeniyle kuponunuzu şimdi kullanabilirsiniz ve size daha sonra tekrar randevu vereceğim ve tedavinizi yapacağım. Ancak kilitlenmeden sonra, tedavi istiyorsanız fazladan 10 avro ödemeniz gerektiğini söyledi. Bu, kuponumu aldı ve hiçbir şey yapmadığı anlamına geliyor, buna ne diyorsun?

  4. Yaklaşık 1 yıldır orada müşteriyim ve çok memnunum. Harika personel ve her zaman çok kolay. Stüdyoyu zaten birçok arkadaşıma tavsiye ettim ve onlar da çok hevesli ve şimdi de düzenli müşteriler.

  5. Şiddetle tavsiye edilir!

    Her zamanki gibi en güzel tırnaklar ve çok güzel çalışanlar!

    Teşekkür ederim ve bir dahaki sefere görüşürüz 🙂

Comments are closed.