Nails By Kelly

5
(36)

Nails By Kelly adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rue Schaub 1, Genève – Switzerland

Telefon : 078 247 51 84

Nails By Kelly Yol Tarifi

Nails by Kelly

Nails By Kelly Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rue Schaub 1, Genève – Switzerland olan Nails By Kelly, işletmesine 078 247 51 84 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nails By Kelly ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nails By Kelly yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nails By Kelly hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nails By Kelly ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Nails By Kelly ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nails By Kelly için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nails By Kelly bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nails By Kelly sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 36

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nails By Kelly Yorumları

  1. %200 tavsiye ederim!

    Kelly çok hoş, profesyonel ve gülümsüyor!

    Onunla bir randevudan sonra asla hayal kırıklığına uğramadım! Her seferinde sadece mükemmel iş.

  2. İşinde çok hızlı ve temiz olurken sohbet etmek ve güzel vakit geçirmenizi sağlamak için vakit ayırıyor ???? Müşterilerine karşı çok dikkatli. Onun oturma odası süper sevimli ve hijyenik!

  3. Her zaman zirvede, etkileyici bir renk seçeneği ve Kelly çok arkadaş canlısı ve her zaman gülümsüyor. Alanında en iyisi!

Comments are closed.