Nba Estetik Güzellik Merkezi

4
(2)

Nba Estetik Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 19 Mayıs, No:, İstiklal Cd. No:79, Düvencik Köyü/İlkadım – Samsun

Telefon : (0362) 431 14 05

Nba Estetik Güzellik Merkezi Yol Tarifi

NBA Estetik Güzellik Merkezi

Nba Estetik Güzellik Merkezi Samsun ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 19 Mayıs, No:, İstiklal Cd. No:79, Düvencik Köyü/İlkadım – Samsun olan Nba Estetik Güzellik Merkezi, işletmesine (0362) 431 14 05 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nba Estetik Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nba Estetik Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nba Estetik Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nba Estetik Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Nba Estetik Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nba Estetik Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nba Estetik Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nba Estetik Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nba Estetik Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Yeri güzel otopark sorunuda olmasa.

  2. Sakın sakın buraya gidip paranızı çöpe atmayın. Sagligimdan oldum . Bacaklarında yanıklar oluştu .O yaralarla birlikte 4. Yilimizin içindeyiz . Yaz sıcağında o yaralarla neler çektim hala düşündükçe halime üzülüyorum. Siz varın o psikolojiyi düşünün. Gidip hastane bünyesinde bulunan merkezlere gidip lazer epilasyon yaptırın. Bu yerin Çiftlik merkezde de olduğuna bakmayın merdiven altı tabir edilen iş yerinden bir farkı yok.

Comments are closed.