Newlife Estetik

3.9
(22)

Newlife Estetik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Doğu, D:1,No:2,Dilden Sok,Doğu Mahallesi D:1,No:2,Dilden Sok, Pendik – İstanbul

Telefon : 0554 144 14 26

Newlife Estetik Yol Tarifi

Newlife Estetik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Doğu, D:1,No:2,Dilden Sok,Doğu Mahallesi D:1,No:2,Dilden Sok, Pendik – İstanbul olan Newlife Estetik, işletmesine 0554 144 14 26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Newlife Estetik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Newlife Estetik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Newlife Estetik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Newlife Estetik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Newlife Estetik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Newlife Estetik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Newlife Estetik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Newlife Estetik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Newlife Estetik Yorumları

  1. Güler yüzlü çalışanlar ve işine önem veren bir işletme.Seans saatinde bekletme genelde olmuyor olsa da 5-10 dk gibi tolere edilebilir insanı süreler oluyor.Ayrica seansla ilgili bir sıkıntı olduğunda yada seanstan bir gün önce kesin aranıyor bilgi vermek amacıyla.8 ay civarı oldu pandemi dönemi de dahil ne ödeme konusunda ne de başka konuda şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım,yaşarsam burayı güncellerim ama umarım yaşamam,kendilerine güvenim tam.

Bir cevap yazın