Nexus Güzellik Merkezi Haznedar

3.4
(116)

Nexus Güzellik Merkezi Haznedar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Haznedar, Bağcılar Cd. No:32, Güngören – İstanbul

Telefon : (0212) 504 77 55

Nexus Güzellik Merkezi Haznedar Yol Tarifi

Nexus Güzellik Merkezi Haznedar İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Haznedar, Bağcılar Cd. No:32, Güngören – İstanbul olan Nexus Güzellik Merkezi Haznedar, işletmesine (0212) 504 77 55 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nexus Güzellik Merkezi Haznedar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nexus Güzellik Merkezi Haznedar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nexus Güzellik Merkezi Haznedar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nexus Güzellik Merkezi Haznedar ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Nexus Güzellik Merkezi Haznedar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nexus Güzellik Merkezi Haznedar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nexus Güzellik Merkezi Haznedar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nexus Güzellik Merkezi Haznedar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 116

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nexus Güzellik Merkezi Haznedar Yorumları

  1. Almış olduğum lazer hizmetinden memnun kalmadım çok uzun bir zaman sürdü ve hala tüylerim bitmedi,bir special card tantanasi çıkardılar bilmem kaç dolar , onu alın sınırsız dediler , aldık ve sınırlı olduğuna defalarca şahitlik ettik şimdide tek taraflı fesih ettiler,demem o ki eğer her seansta başka bir hizmet paketi satın alırsanız yanında speacial card a da ayrıca ödeme yapmak suretiyle lazerde hizmet sınırsız seans ???? ” NEXUS GÜZELLİK MERKEZİ ” KOCA BİR HİKAYE , DOLANDIRICILIĞIN YENİ ADI !!!

  2. Tek kelimeyle hayal kırıklığı dışına aldanıp gittiğim yer ve incecik yapılan kaş kişiyi asla dinlemeyen kendi dediğini ikna etmeye çalışan yer biraz zamanı takip etmelerini diliyorum ve empati yapmalarını

  3. Cilt bakımı için paket programına pandemi öncesinde katılmıştım. 2 taksit olarak ödeme planlamıştık. Pandemi öncesinde ilk taksiti ödedim. Bugün Nexus Haznedar (Bahçelievler) a gittim son taksitimi ödemek için. Fakat paket programım sisteme dahi geçilmemiş resmen beni yalanladılar ve yalancı duruma düşürdüler. Bu klinik parayı almayı düşünüyor ama sisteme geçmeyi düşünmüyor. Bu işi tamamen para odaklı düşünen ve bunu müşterilere kazıklayarak ya da yalancı duruma düşürerek kazanan bir klinik. Başındaki yönetici yardımcı olacağını söyledi (! ) ama 1 saat bekledikten sonra ödediğim ilk taksiti vermeyerek beni kibarca (! ) koydular resmen. Şunu söylemeliyim aklı olan varsa bunun gibi para odaklı düşünen ve dolandıran klinikte işlem yapmasınlar…

  4. 7-8 sene önce lazer epilasyon için gitmiştim. tek seansım bir saate yakın sürüyordu işlerinde gerçekten çok özenliydiler ve sonuçtan da çok memnun kalmıştım. bunu referans alarak geçen sene başka bölgeler için gittiğimde randevu saatimizde gitmemize rağmen saatlerce bekletip on dakikada karga tuluma bitirdiler ve sonuç hüsran gerçekten kendini çok bozmuş bir işletme. kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Bir cevap yazın